23.12.2012. 17:59

Šovakar Latvijas hokeja čempionāta vienīgajā spēlē pie panākuma tika HK "Juniors", kas savā laukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēja ''Liepājas metalurgs'' otro komandu.

Pirmajā periodā vārti netika gūti. Spēles rezultātu tikai 27. minūtē atklāja mājinieki, kad pēc Rūdolfa Maslovska piespēles precīzs bija Maksims Osipovs. Otrā perioda beigu daļā Dāvis Straupe otro reizi spēlē lika kapitulēt ''Liepājas metalurgs-2'' vārtsargam Naurim Grīnvaldam – 2:0.

Spēles 50. minūtē Roberts Mamčics ar lielisku metienu no kreisā iemetiena apļa skaitliskajā vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2, tomēr pēc nepilnām piecām minūtēm Maksims Osipovs pēc atkārtota metiena atkāroti panāca HK "Juniors" divu vārtu pārsvaru – 3:1. Spēles pēdējās trīs minūtēs HK "Juniors" guva vēl divus vārtus, tādējādi visā mačā mājinieki svinēja uzvaru ar 5:1.

Turnīra tabulā HK "Juniors" ar izcīnītiem 38 punktiem ieņem 2. vietu, kamēr ''Liepājas metalurgs-2'' ar 28 punktiem ierindojas ceturtajā vietā astoņu komandu konkurencē.