30.01.2014. 13:13
Sezonas pirmo turnīru ar izstāšanos noslēdzis Latvijas tenisists Deivids Jukša, kurš Antaljas "Future 10 000" sacensībās pēc kvalifikācijas iziešanas nepabeidza pamatturnīra 1. kārtas maču.

Deivids Jukša pagājušās sezonas otrajā pusē (septembris-oktobris) četras nedēļas pavadīja Antaljas "Future" turnīros, pirmajos divos spējot pārvarēt 1. kārtu.

Šo sezonu Jukša sācis pārbaudītā vidē, tiesa, ar neplānotiem piedzīvojumiem. Jukšam bija jāspēlē kvalifikācijā, kurai bija jāsākas pagājušās nedēļas nogalē. Lietus dēļ priekšsacīkstes pabeidz tikai šodien (ceturtdien) – laikā, kad normālos apstākļos jau ir izspēlētas pamatturnīra pirmās divas kārtas. Turnīrs notiek ārā uz "hard" seguma.

Jukša kvalifikācijā ar 6:2, 6:2 uzveica turku Mertu Adanali (ATP 1516.) un divos setos tika galā arī ar vācieti Bastianu Vāgneru (ATP 881.) - 6:4, 6:4. Pamatturnīrs Jukšam bija jāsāk pret vēl vienu kvalifikāciju izgājušu tenisistu francūža Žeroma Inzerillo (ATP 998.) personā. Ar 25 gadus veco francūzi Jukša iepriekš nebija ticies, bet šodienas cīņa viņam sākās ar jau pirmajā geimā zaudētu servi, bet beidzās ar izstāšanos – 2:6, 1:4.

Zaudējums jau 1. kārtā reitinga punktus iegūt neļauj. Arī nākamais turnīrs Jukšam paredzēts turpat, Antaljā, kur jau pēc dažām dienām atkal jāspēlē kvalifikācijā.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties