04.09.2014. 17:43
Polijas galvaspilsētā Varšavā turpinās pasaules čempionāts modernajā pieccīņā. Vīru kvalifikācijā šodien neveiksmīgi startēja Atēnu olimpiādes ceturtās vietas ieguvējs Deniss Čerkovskis (35). Savukārt tikmēr šodienas jubilārs Pāvels Švecovs (20) kvalifikācijā demonstrē pārsteidzoši labu sniegumu, un pirms kombinētās disciplīnas jaunais censonis savā grupā atrodas augstajā piektajā vietā - fināla zonā.

Čerkovskis cīnījās kvalifikācijas B grupā, kur bija 32 sportisti. C grupā starp 32 dalībniekiem startē mūsu Švecovs, savukārt A grupā sacenšas vēl 33 pieccīņnieki. Lai iekļūtu finālā, savā kvalifikācijas grupā jātiek astoņniekā (Q) vai jābūt starp 12 pārējām labākajiem (q).

Pāvels Švecovs paukošanā ar bilanci 17-14 bija desmitais labākais savā grupā, bet peldēšanā ar 1:59.30 viņš sasniedza ceturto labāko rezultātu. Pēc divām disciplīnām Švecovs ar 558 punktiem C grupā ieņem piekto vietu. Jādomā, ka lielākā punktu raža tiks ievākta kombinētajā disciplīnā (šaušana+skriešana), kur rezultāti gaidāmi mazliet vēlāk.

Deniss Čerkovskis paukošanā ar bilanci 9-22 sasniedza trešo sliktāko rezultātu savā grupā, bet peldēšanā ar 2:05.80 viņš bija 25 vietā. Līdz ar to pēc divām disciplīnām Čerkovskis ar 482 punktiem B grupā ieņēma priekšpēdējo pozīciju. Kombinētajā disciplīnā mūsu sportists ar 620 punktiem bija vienpadsmitais. B grupas noslēgumā Čerkovskis ar 1102 punktiem finišēja 27. pozīcijā un netika finālsacensībās.

Kā jau ziņots, vakar sieviešu kvalifikācijā neveiksmīgi startēja 2004. gada olimpiskā vicečempione Jeļena Rubļevska (38), kurai šī ir atgriešanās pēc otrā bērna piedzimšanas. Kā zināms, 2013. gadā četrkārtējie olimpieši Jeļena Rubļevska un Deniss Čerkovskis izcīnīja PČ sudrabu jauktajā stafetē, kā arī uzvarēja Pasaules kausa finālā.

Izmantotie resursi:www.pentathlon.orgIeviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Ieviņas, viesu nams, peintbola un mini golfa parks Murjāņi, "Ieviņas", Sējas n., LV-2142
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties