25.03.2014. 09:29
Šonedēļ spēles notiks:A grupa: 28.03. LSPA pret JūrmalaB grupa: 25.03. Jugla pret +30; 25.03. Jelgava pret Ogre; 28.03. Ogre pret TTP-2.

A grupas spēles:

23.03.2014. Polārā Zvaigzne pret Avantis: 71:55Ar pacīkstēšanos pirmajā puslaikā, spēli komandas aizvadīja līdzīgi. Ar precīzu metienu noslēdzot pirmo puslaiku, Polārā Zvaigzne atradās viena punkta vadībā un vadības grožus turpināja pārņemt arī otrajā puslaikā, pamazām izvirzoties vadībā un regulāro sezonu noslēdzot ar ceturto uzvaru piecās spēlēs, revanšējoties par zaudējumu pirmajā aplī.Polārā Zvaigzne: I.Malkevica (22), V.Morusa (12), A.Ziema (11), G.Zoltnere (9), E.Reinika (7), D.Dauģe (4), A.Audere (3), I.Jordane-Liflande (3), A.IvanovaAvantis: Z.Zeltiņa (14), I.Bērziņa (10), K.Vapne (9), B.Rama (8), I.Dukāte (7), E.Žvarte (5), I.Ieviņa (2), Z.Kriškāne, A.Slišāne, I.Briede

22.03.2014.Ventspils pret Jūrmala: 136:35Pamatīgu sagrāvi izbraukumā piedzīvoja Jūrmalas komanda, nespējot apturēt Ventspils agresīvo uzbrukumu un rezultatīvos metienus. Gandrīz visas Ventspils spēlētājas spēlē guva padsmit punktus. Ar šo spēli Ventspils sev ir nodrošinājušas pirmo vietu regulārajā turnīrā un nākamajās spēlēs tiksies ar 8.vietas komandu.Ventspils: S.Gūtmane (28), Z.Pavariņa (23), L.Bebre (23), K.Kondaurova (18), K.Ignatjeva (15), A.Feldmane (12), L.Kalniņa (12), S.Grīnberga (5)Jūrmala: I.Tāre (11), S.Šlēgere (10), S.Dzene (4), A.Zandarte (4), G.Dzene (4), P.Tāre (2), M.Brinkmane-Druze

21.03.2014.Valmiera pret Polārā Zvaigzne: 60:80Pie pārliecinošas uzvaras tika Polārās Zvaigznes komanda, pārspējot pirmā apļa pretinieces, kuras toreiz spēja uzvarēt. Spēle pārliecinoši tika kontrolēta no viesu komandas puses un tas nemainījās visas spēles laikā. Vienu brīdi Valmieras līderēm izdevās gūt punktu sēriju no tālmetienu līnijas, bet pievirzīties tuvāk tā arī neizdevās. Prognozējams, ka Valmierai šī spēle dod iespēju palikt regulārā turnīra 3.vietā.Valmiera: M.Krauze (17), L.Virse (16), A.Ozola (8), S.Broša (5), L.Magone (5), Z.Plauka (4), A.Čākure (2), M.Amoliņa (2), D.Kvitka (1), K.LittePolārā Zvaigzne: G.Zoltnere (24), I.Malkevica (23), E.Reinika (22), V.Morusa (5), D.Dauģe (4), I.Jordane-Liflande (2), A.Ivanova

18.03.2014.Jūrmala pret Valmiera: 48:89Valmierai šī bija priekšpēdējā spēle regulārajā sezonā, Valmierai svarīga uzvara un svarīgi izcīnīti punkti nostiprinot pēc iespējas izdevīgākas pozīcijas izslēgšanas spēlēm. Šajā spēlē pārliecinošas līderes bija Valmieras komanda, turot un palielinot pārsvaru ar katru ceturtdaļu.Jūrmala: S.Vīnerte (20), A.Birze (14), S.Dzene (6), A.Zandarte (4), B.Tālberga (4), P.Tāre, S.Šlēgere, M.Brinkmane-Druze, G.Dzene.Valmiera: S.Broša (18), L.Virse (16), M.Krauze (16), Z.Plauka (12), A.Ozola (9), D.Kvitka (7), M.Amoliņa (2), K.Litte

B grupas spēles:

22.03.2014. Ogre pret Saldus: 50:66Savu pirmo uzvaru šosezon izcīnījušas Saldus meitenes, pārspējot Ogri. Kaut gan spēles iesākums neliecināja, ka Ogre šo spēli tik viegli atdos, otrais puslaiks pierādīja tieši pretējo. Saldus ļoti pārliecinoši uzvarēja spēli.Ogre: L.Āliņa (17), M.Salceviča (9), L.Rasima (8), J.Andrejeva (6), B.Sproga (5), M.Balode (5), E.Dančauska, I.Vinovska, K.OzoliņaSaldus: K.Višņēvica (17), I.Nordena (13), A.Leja (12), A.Bruzinska (10), M.Milta (8), A.Blūma (4), L.Šilke (1), I.Dēvita (1), K.Skudriņa, K.Andersone, K.Pilicka, A.Bērziņa

22.03.2014.DU pret +30: 102:62Sagrāvi Daugavpilī piedzīvoja +30 komanda, DU šobrīd cīnās par 2.vietu B grupā, kas dod iespēju pacīnīties par tikšanu FINAL4, tāpēc katrs punkts ir svarīgs. DU spēlei bija gatavojušās un tas atspoguļojās arī rezultātā, pārsvars palielināts ar katru ceturtdaļu un spēles koncentrācija nezūd ne mirkli.DU: S.Baltace (25), J.Vavilova (20), O.Lakomko (18), L.Gribuste (15), T.Savicka (14), D.Andrijevska (5), J.Volcīte (3), L.Irbe (2), A.Kovaļova, J.Rimša+30: I.Ose-Hlebovicka (18), K.Ridere (15), E.Širmahere-Grundmane (11), M.Viļuma (11), L.Zemzare (4), S.Blaubuka (3)

21.03.2014.Ogre pret RSU: 41:78Nostiprinot līdera pozīcijas, RSU izcīna uzvaru arī pār Saldus komandu, pierādot savas tiesības cīnīties par iekļūšanu final 4 turnīrā. Ogrei šajā spēlē nebija lielas iespējas uzvarēt, jo RSU sniegumu rādīja pārliecinoši, viena no komandas līderēm – Linda Vilde, aizvadīja veiksmīgu spēli abās laukuma pusēs un guva trešdaļu no komandas punktiem.Ogre: J.Andrejeva (14), M.Salceviča (11), L.Rasima (8), M.Balode (6), B.Sproga (2), E.Dančauska, I.Vinovska, K.OzoliņaRSU: L.Vilde (31), K.Dimante (17), L.Ķikute (10), A.Priedniece (9), I.Rone (7), A.Vītola (2), M.Baroņina (2)

21.03.2014.Saldus pret Jugla: 53:83Juglas komanda arī turpina ar svarīgu punktu izcīnīšanu par iekļūšanu labāko 8 komandu starpā. Pateicoties Līgas Jansones lieliskajai spēlei, Jugla izcīna kārtējo uzvaru un Saldus piedzīvo zaudējumu.Saldus: I.Nordena (16), M.Milta (8), A.Bruzinska (5), A.Blūma (5), K.Pilicka (4), A.Bērziņa (4), A.Leja (3), I.Dēvita (3), K.Višņēvica (2), L.Šilke (2), K.Skudriņa (1), K.AndersoneJugla: L.Jansone (23), L.Keistere (22), N.Leimane (16), S.Ņukša (10), A.Seikstule (8), I.Sjomkāne (4), E.Birkenberga

17.03.2014.RSU pret +30: 54:41Pacīkstēties par uzvaru nācās arī B grupas līderēm RSU. Spēles iesākums neļāva iegūt pārliecinošu vadību spēlē, puslaiku izdevās noslēgt vien ar 3 punktu pārsvaru. Tālāk gan spēle vairs tik veiksmīgi nevedās +30 un RSU tika atlaistas tālāk, kā bija iespējams noķert, pat līdzīgi nospēlējot spēles beigas.RSU: L.Ķikute (16), K.Dimante (16), L.Vilde (12), A.Priedniece (8), A.Vītola (2), M.Baroņina+30: A.Mikāle (12), M.Viļuma (12), L.Jansona (4), S.Blaubuka (4), L.Skulme (3), L.Branta (2), K.Ridere (2), S.Sila (2)

12.03.2014.Valmiera pret Avantis: 83:61Ar vēl vienu nozīmīgu uzvaru turpina arī Valmiera, saspringtā spēlē ar Avantis tomēr izcīnot pārliecinošu uzvaru. Spēli abas komandas uzsāka līdzīgi, Valmiera atradās vadībā pirmo puslaiku un ar pārliecinoši aizvadītu trešo ceturtdaļu, līdz minimumam samazināja Avantis iespējas izcīnīt uzvaru. Šī uzvara Valmieras komandu ierindo šobrīd 3.vietā.Valmiera: L.Magone (23), K.Litte (19), S.Broša (14), A.Ozola (7), L.Virse (7), Z.Plauka (6), D.Kvitka (3), M.Krauze (2), M.Amoliņa (2), A.ČākureAvantis: B.Rama (15), I.Dukāte (14), E.Žvarte (13), K.Vapne (11), I.Ieviņa (6), A.Slišāne (2), Z.Kriškāne14.03.2014.LSPA pret Ventspils: 53:45Pārdzīvojumu par pirmo zaudējumu šosezon Ventspils komandai sagādāja LSPA, kuras savā zālē pārspēja viesus, par spīti samērā nerezultatīvai spēlei. Kaut spēles iesākums noritēja līdzīgi un abas komandas turējās līdzās, spēles izskaņa veiksmīgāka bija LSPA, kuras arī ar šo uzvaru turās turnīra tabulas otrajā vietā.LSPA: L.Sarja (15), L.Bērziņa (10), M.Ozola (9), A.Videniece (5), A.Grosberga (4), L.Lapsa (4), S.Strode (4), K.Krieva (2)Ventspils: L.Bebre (9), S.Grīnberga (9), K.Ignatjeva (8), K.Kondaurova (7), Z.Pavariņa (6), A.Feldmane (6), E.Dzērve, L.Kalniņa, S.Gūtmane

11.03.2014. Jugla pret Jelgava: 65:45Cīņu par iekļūšanu A grupā ar panākumu turpina arī Jugla, izcīnot svarīgus punktus cīņā ar Jelgavas komandu. Spēle no sākuma norisinājās Juglai pārliecinoši esot vadībā, tikai spēles pēdējo ceturtdaļu atļaujot Jelgavai vinnēt pārliecinoši ar 9 punktiem. Juglai šī uzvara ļauj atrasties 3.vietā B grupā.Jugla: L.Jansone (24), A.Seikstule (10), R.Misus (8), H.Liepiņa (7), Z.Čauna (6), L.Keistere (5), N.Leimane (5), A.Piotrovska, E.Birkenberga, S.Ņukša, U.VilkaJelgava: S.Smirnova (9), E.Indāre (8), D.Blūma (6), K.Kārkle (6), V.Šadrova (6), V.Zelča (4), R.Ozoliņa (4), A.Garanča (1), D.Dude (1), E.Kārkla, S.Briede, J.Rozentāle

14.03.2014.Saldus pret DU: 48:87Izbraukumā Saldū pārliecinoši DU pārspēja Saldu, kas dod DU iespēju atrasties otrajā vietā turnīra tabulā un turpināt cīņu par iekļūšanu astotniekā. Saldus atradās iedzinējos visu spēli un līdz pat spēles beigām DU kāpināja pārsvaru un nostiprināja uzvaru. Saldus joprojām cīnās bez uzvarām, tomēr sniegums ievērojami uzlabojās ar katru spēli.Saldus: K.Višņēvica (14), A.Leja (10), M.Milta (8), I.Nordena (7), A.Bruzinska (3), K.Andersone (2), L.Šilke (2), A.Blūma (2), K.Skudriņa, K.Pilicka, I.DēvitaDU: S.Baltace (27), O.lakomko (21), T.Savicka (13), J.Vavilova (12), J.Volcīte (5), L.Irbe (4), J.Rimša (3), L.Gribuste (2), A.Kovaļova, N.Mieze

14.03.2014. Ogre pret Jugla: 47:62Spriedzi šajā spēlē Juglai sagādāja Ogre, pirmo puslaiku noslēdzot ar pārliecinošu 11 punktu pārsvaru, kas tika izcīnīts otrajā ceturtdaļā. Jugla spēja saņemties un mobilizēties cīņai, atgūstot 10 zaudētos punktus jau trešajā ceturtdaļā un veicot pamatīgu 15 punktu izrāvienu pēdējā ceturtdaļā. Pelnīta uzvara Juglas meitenēm par cīņassparu.Ogre: L.Āliņa (17), M.Salceviča (16), L.Rasima (6), B.Sproga (2), I.Vinovska (2), M.Balode (2), K.Ozoliņa (2), E.DančauskaJugla: L.Jansone (12), L.Keistere (12), R.Misus (12), H.Liepiņa (11), A.Seikstule (6), N.Leimane (5), A.Piotrovska (4), E.Birkenberga, S.Ņukša, U.Vilka, Z.Čauna

16.03.2014 DU pret Jelgava: 79:44Pārliecinošas uzvaras turpina izcīnīt DU, šoreiz iepriecinot savus skatītājus mājas spēlē. Jelgavai šajā spēlē neizdevās rādīt pietiekamu pretestību un DU spēles līderu sniegums bija pārliecinošs, komandai sagādājot tik nepieciešamo uzvaru.DU: S.Baltace (28), T.Savicka (14), J.Vavilova (14), L.Gribuste (12), O.Lakomko (9), J.Rimša (2), J.Volcīte, N.Mieze, L.IrbeJelgava: D.Blūma (11), S.Briede (8), D.Dude (7), D.Reihenbaha (4), R.Ozoliņa (4), S.Smirnova (3), J.Rozentāle (3), K.Kārkle (2), V.Zelča (2), I.Trušele, E.Indāre, A.Garanča

Seko un uzzini pirmais:

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048