08.05.2016. 18:22
Pasaules motokrosa čempionāta septītajā posmā – Vācijas „Grand Prix” izcīņā – MX2 klasē šodien Pauls Jonass ieguva astoto vietu, bet Roberts Justs ieņēma 15. vietu.

Pirmajā braucienā Jonass (KTM) ieguva piekto vietu, par 30,964 sekundēm atpaliekot no uzvarētāja, sava komandas biedra Džefrija Herlingsa no Nīderlandes. Otrs latviešu motobraucējs Justs („HSF Logistics”) šoreiz ierindojās tikai 26. vietā 36 finišējušo dalībnieku konkurencē, no uzvarētāja atpaliekot par apli.

Otrā brauciena sākumā Jonass pat izvirzījās pirmajā vietā, taču tad piedzīvoja kritienu, kas ļāva ierindoties tikai 12. vietā, bet uzvarēja atkal Herlingss, kuram Jonass zaudēja minūti un 7,568 sekundes. Veiksmīgāka otro braucienu aizvadīja Justs, kurš ieguva desmito vietu (+1:02.044).

Pasaules čempionāta kopvērtējumā MX2 klasē līderis ar 350 punktiem ir Herlingss, kuram ar 270 punktiem seko Džeremijs Sīvers („Suzuki”). Jonass ar 218 punktiem ir trešajā vietā, bet Justs ar 95 punktiem ierindojas 13. vietā.

Atgādinām, ka pagājušās nedēļas nogalē pasaules čempionāta sestais posms risinājās „Zelta zirga” trasē Ķegumā, kur Jonass ieguva septīto vietu, bet Roberts Justs ierindojās 12. vietā.

Izmantotie resursi:results.mxgp.com