06.11.2016. 12:11
Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs sestdien guva skaistus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē, tomēr viņa pārstāvētā Sanhosē «Barracuda» komanda savā laukumā ar 5:6 (2:2, 2:2, 1:2) piekāpās Sanantonio «Rampage».

Jevpalovs izcēlās spēles 14.minūtē, kad apspēlēja vairākus pretiniekus, noslidoja gar pretinieku vārtsargu un pārspēja arī viņu, tobrīd panākot izlīdzinājumu 2:2. Cīņas gaitā «Barracuda» izvirzījās vadībā ar 4:3, tomēr ielaida nākamās trīs ripas un rezultatīvā cīņā cieta neveiksmi.

Jevpalovs duelī izcēlās ar trim metieniem pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Saistītie raksti

22 gadus vecais uzbrucējs šosezon piektajā spēlē guva pirmo rezultativitātes punktu.

Citā mačā pie rezultatīvas piespēles tika Rihards Bukarts, bet viņa pārstāvētā Springfīldas «Thunderbirds» ar 4:6 (1:0, 3:2, 0:4) viesos piekāpās Lehaiveli «Phantoms» vienībai, kaut vēl trešās trešdaļas vidū bija priekšā ar 4:2.

Bukarts ar rezultatīvu piespēli palīdzēja otrās trešdaļas 18.minūtē, spēlējot vairākumā, Timam Bouzonam panākt 4:2. Jaunais uzbrucējs izpildīja divus metienus, dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šosezon Bukarts deviņos mačos izcēlies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt rezervē palika vārtsargs Kristers Gudļevskis, kura pārstāvētā Sirakjūsas «Crunch» vienība mājās ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pārspēja Jūtikas «Comets» hokejistus. Mājinieku vārtos Edamss Vilkokss atvairīja 23 no 24 metieniem.

Tikmēr traumas dēļ joprojām nespēlēja uzbrucējs Teodors Bļugers, bet viņa pārstāvētā Vilksbāres/Skrentonas «Penguins» vienība ar 7:1 (4:1, 2:0, 1:0) izbraukumā sagrāva Bridžportas «Sound Tigers».

AHL regulārā čempionāta kopvērtējumā Atlantijas divīzijā «Penguins» ar 15 punktiem deviņos mačos ir pirmajā vietā, turklāt tai ir arī lielākais punktu skaits visā turnīrā, kamēr «Thunderbirds» komanda ar 11 punktiem atkāpusies uz ceturto pozīciju.

Tikmēr Ziemeļu divīzijas kopvērtējumā «Crunch» ar 12 punktiem ir trešā, bet Klusā okeāna divīzijā «Barracuda» ar pieciem punktiem pagaidām vien piecās spēlēs atrodama piektajā pozīcijā.