13.02.2015. 07:29
Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) regulārā čempionāta spēlēs aizvadītajā naktī ar vārtu guvumiem izcēlās Latvijas hokejisti Ņikita Jevpalovs un Georgs Golovkovs.

Bleinvilas-Buābriānas "Armada" savā laukumā ar 2:5 atzina Valdoras "Foreurs" pārākumu, bet Ņikita Jevpalovs otrās trešdaļas 17. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Kopumā Jevpalovs uzvarēja septiņos no 13 iemetieniem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Jevpalovs ar 41 gūtiem vārtiem un 45 rezultatīvām piespēlēm 53 mačos ieņem trešo vietu QMJHL rezultatīvāko spēlētāju sarakstā. Bet "Armada" ar 75 punktiem ir ne tikai Rietumu divīzijas, bet arī visas līgas līdervienība.

Tikmēr Georga Golovkova pārstāvētais Dramondvilas "Voltigeurs" savā laukumā ar 3:5 piekāpās Ruinas-Norandas "Huskies", bet Golovkovs otrā perioda 7. minūtē vairākumā izvirzīja mājiniekus vadībā ar 3:2. Visā mačā Latvijas hokejists veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Golovkovs šajā sezonā 44 spēlēs ir guvis desmit vārtus un izdarījis 20 rezultatīvas piespēles, bet "Voltigeurs" komanda ar 49 punktiem 54 spēlēs ieņem piekto vietu Rietumu divīzijā.

Izmantotie resursi:theqmjhl.ca