10.05.2014. 17:54
Latvijas basketbolisti sestdien, 10. maijā, cīnās Zviedrijā un Turcijā. Edgars Jeromanovs un "Norrkoping Dolphins" piedzīvoja neveiksmi Zviedrijas čempionāta septītajā finālspēlē. Armands Šķēle netika pieteikts pirmajai "play-off" spēlei.

“Norrkoping Dolphins” septītajā finālspēlē Sēdertēljē zaudēja “Kings” vienībai ar rezultātu 80:92 (17:18, 23:30, 14:17, 26:27), sērijā līdz četrām uzvarām piekāpās ar 3-4 un pabeidza čempionātu ar sudraba godalgām.

Septītajā spēlē intriga saglabājās līdz priekšpēdējai minūtei (71:82), kad Norčepingas basketbolisti tika sodīti dubultā, saņemot nesportisko un komandas tehnisko piezīmi. Nākamo desmit sekunžu laikā Sēdertēljes spēlētāji iemeta sešus soda metienus pēc kārtas – 71:88.

Edgars Jeromanovs 33:19 minūtēs guva 11 punktus (2p 0/3, 3p 1/1, 1p 8/9), izcīnīja vienu bumbu aizsardzībā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, divas reizes kļūdījās un saņēma divas personiskās piezīmes.

10.05.2014 Kings – Dolphins 92:80 4-3

Sestdien otrajā līgā sākās ceturtdaļfināli sērijās līdz divām uzvarām. “Aydem Pamukkale University” izbraukumā Manišā zaudēja “Vestel” vienībai ar rezultātu 55:66 (10:19, 13:14, 19:12, 13:21). Armands Šķēle nebija pieteikts spēlei. Nākamā spēle notiks 14. maijā Pamukalē. Ja būs nepieciešama trešā cīņa, tā risināsies 17. maijā Manišā.