17.04.2012. 11:06
Latvijas aizsargu Aleksandra Jerofejeva un Māra Jasa pārstāvētā Bratislavas «Slovan» komanda pirmdien piedzīvoja zaudējumu Slovākijas hokeja čempionāta finālsērijas piektajā spēlē.

Aizvadītajā cīņā «Slovan» ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) izbraukumā pagarinājumā piekāpās «Košice» vienībai. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 3-2 «Košice» labā. Sērijas sestā spēle trešdien notiks Bratislavā.

Uzvaras vārtus pirmā pagarinājuma devītajā minūtē guva «Košice» komandas kapteinis Miroslavs Zalešaks.

Šajā mačā piedalījās tikai Jerofejevs, kurš ar rezultativitāti vai soda minūtēm neizcēlās.

Kā ziņots, Jass pusfināla sērijas otrajā mačā guva kājas traumu, kuras dēļ sešas nedēļas nevarēs darīt neko saistībā ar hokeju.

Jau vēstīts, ka pusfināla sērijā «Slovan» ar 4-0 pieveica Trenčīnas «Dukla» vienību, bet «Košice» ar 4-0 uzvarēja «Zvolen» hokejistus.

Regulārā čempionāta noslēguma kopvērtējumā «Slovan» komanda ar 102 punktiem 55 spēlēs ieņēma trešo vietu, bet «Košice» hokejisti ar 110 punktiem izcīnīja pirmo pozīciju.