11.12.2017. 21:58

Eduards Hugo Jansons pavadīja laukumā 18:05 minūtes Aļmetjevskas „Neftyanik” zaudējumā pret Ķīnas „KRS Heilongjiang” ar 1:4, toties pamanījās pabeigt spēli ar +1 lietderību. Edgara Siksnas un Kirila Tambijeva Karagandas „Saryarka” ar 1:5 piekāpās „SKA-Neva”, neviens no leģionāriem vienīgajā vārtu guvumā nepiedalījās.

Ar latviešu trio pārstāvēta „Tsen Tou” pārspeja „Izhstal” ar 4:2. Divus no četriem vārtiem uzvarētāju labā guva Nikolajs Jeļisejevs (14:55 minūtes laukumā, +3), savukārt Ēriks Ševčenko (21:06 minūtes) un Krists Apsītis (12:58 minūtes, +2) ar rezultativitāti neizcēlās.

Artūrs Ozoliņš palika bez rezultativitātes punktiem „Sokol” uzvarā pēcspēles metienu sērijā pār „Bars” ar 3:2, bet Leonīda Tambijeva trenētā Sanktpēterburgas „Dynamo” pēcspēles metienu sērijā piekāpās Ustkamenogorskas „Torpedo” ar 2:3, piedzīvojot sesto zaudējumu 32 mačos, tomēr saglabājot pirmo vietu VHL.

Izmantotie avoti:Высшая хоккейная лига - Официальный сайт