26.10.2012. 11:03
Ar vārtu guvumu Somijas augstākās hokeja līgas «SM-liiga» čempionātā ceturtdien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Roberts Jekimovs.

23 gadus vecā Jekimova pārstāvētā Lāpenrantas «SaiPa» komanda ar 2:7 piedzīvoja sagrāvi pret Jiveskiles JYP hokejistiem.

Reklāma Latviešu uzbrucējs precīzs bija pirmās trešdaļas izskaņā, kad, spēlējot vairākumā, panāca neizšķirtu - 1:1.

Pirmajā uzbrucēju virknējumā spēlējošais Jekimovs uz laukuma pavadīja 12 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Šīs sezonas 16 SM-liiga spēlēs Jekimovs guvis septiņus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles partneriem.

Somijas čempionāta kopvērtējumā «SaiPa» ar 27 punktiem 17 mačos atrodas sestajā vietā.

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA