15.11.2015. 19:00
Latvijas basketbolistes svētdien, 15. novembrī, sacenšas Beļģijā, Itālijā, Krievijā, Spānijā, Turcijā un Vācijā. Anete Jēkabsone-Žogota guva 11 punktus Kurskas “Dynamo” uzvarā pār Novosibirskas komandu un pakāpās uz pirmo vietu Premjerlīgas precīzāko tālmetēju sarakstā.

Kurskas “Dynamo” (6-1, #3) izbraukumā Sibīrijā uzvarēja Novosibirskas apgabala “Dynamo” (0-7, #12) ar rezultātu 83:77 (22:27, 14:12, 27:18, 20:20). Pēc pirmā puslaika “lakstīgalas” atradās iedzinēju lomā – 36:39, taču turpinājumā spēja panākt sev labvēlīgu iznākumu.

Anete Jēkabsone-Žogota 33:50 minūtēs guva 11 punktus (2p 2/5, 3p 2/4, 1p 1/1), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, pārķēra vienu bumbu, saņēma divas personiskās piezīmes, izprovocēja divus pārkāpumus un ieguva +/- rādītāju 5.

Aizsardze sešās Premjerlīgas spēlēs vidēji 26:48 minūtēs sametusi 12,7 punktus, izcīnījusi 1,3 atlēkušās bumbas, izdarījusi 1,8 rezultatīvas piespēles, pārķērusi 1,7 bumbas un ieguvusi +/- rādītāju 17. Spēlētāja realizējusi 52% divpunktu (15/29) un 59% trīspunktu (13/22) metienu, kā arī 88% brīvmetienu (7/8).

Tālmetienu precizitātē Anete Jēkabsone-Žogota ieņem pirmo vietu Premjerlīgā, apsteidzot UGMK superzvaigzni Daianu Taurasi. Amerikāniete sešās spēlēs spējusi trāpīt 14 no 24 tālmetieniem, realizējot 58,3% mēģinājumu.

Gundara Vētras, Mārtiņa Zībarta un Ērika Visocka trenētā komanda nākamo spēli aizvadīs 29. novembrī, savā laukumā uzņemot Maskavas “Dynamo”.

Zārluī klubs “TV Saarlouis Royals” (7-2, #3) savā laukumā sagrāva “TH Wohnbau Angels” (3-6, #7) ar rezultātu 85:62 (21:19, 22:9, 27:13, 15:21). Pirms pēdējām 10 minūtēm mājinieču pārsvars tuvojās 30 punktu atzīmei – 70:41.

Sabīne Niedola 23:17 minūtēs atzīmējās ar 14 punktiem (2p 7/11), septiņām atlēkušajām bumbām, divām rezultatīvām piespēlēm, vienu bloķētu metienu un divām personiskajām piezīmēm.

Uzbrucēja deviņās spēlēs guvusi visvairāk punktu (138) un izcīnījusi visvairāk bumbu (67), kā arī ieņem otro vietu rezultatīvajās piespēlēs (17). Niedola iemetusi 63% divpunktu metienu (57/90). Pieticīgāk klājies tālmetienos (0/5) un brīvmetienos (24/35 jeb 68%).

“Samsun Canik” (2-3, #10) izbraukumā pie Bulgārijas robežas zaudēja Eirokausu komandai “Edirnespor” (2-3, #9) ar rezultātu 55:69 (18:13, 13:30, 14:15, 10:11). Viešņas realizēja tikai 1 no 18 tālmetieniem (Esense Kārsone 1/9), kamēr mājinieces bija precīzas 11 no 23 mēģinājumiem.

Zane Teilāne 32:31 minūtē guva astoņus punktus (2p 4/10), izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, piecas reizes kļūdījās, bloķēja četrus metienus un saņēma vienu personisko piezīmi.

14 Botaš 1-4

Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128