04.01.2017. 20:12

Pirmajā uzbrukumā TTU iemeta divus soda metienus (2:0), taču spēli lieliski sāka "Jēkabpils", kas guva 12 punktus pēc kārtas un pēc Rinalda Sirsniņa tālmetiena ceturtajā minūtē bija vadībā jau ar 12:2. Pirmās cetutdaļas beigu daļā mājinieki pietuvojās līdz vienam punktam (15:16), taču laba izskaņa jēkabpiliešiem ļāva ceturksni noslēgt ar sešu punktu pārsvaru (21:15).

Otrajā ceturtdaļā gan mājinieki ne tikai sadeldēja deficītu, bet arī atguva vadību un ieguva septiņu punktu pārsvaru (35:28). Otrajā puslaikā TTU turpināja atrauties un pēc Tāvi Rādika tālmetiena 23. minūtē starpību palielināja līdz 14 punktiem (49:35), bet pēdējās ceturtdaļas trešajā minūtē komandas šķīra jau 19 punkti (71:52). Kad šķita, ka cīņas liktenis jau ir izšķirts, "Jēkabpils" spēja saņemties un 46 sekundes līdz pamatlaika beigām pietuvoties pat līdz četriem punktiem (76:80), taču mājinieki 23 sekundes līdz beigām atguva plus seši (82:76).

"Jēkabpils" joprojām nepadevās. Edgars Štelmahers pēc septiņām sekundēm trāpīja tālmetienu (79:82), "Jēkabpils" uzreiz sita piezīmi - mājinieki gan trāpīja abus soda metienus (79:84), taču deviņas sekundes līdz beigām igauņi pameta glābšanas riņķi, uzdāvinot Sirsniņam trīs soda metienus (82:84). "Jēkabpils" atkal nekavējoties pārkāpa noteikumus, bet arī šoreiz TTU uz soda metienu līnijas nenodrebēja - 86:82.

Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē novembrī "Jēkabpils" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 90:87. Nākamo spēli Baltijas līgas ietvaros jēkabpilieši aizvadīs 25. janvārī, kad uzņems citu Igaunijas vienību "Tarvas".

TTU – "Jēkabpils" 86:82 (15:21, 23:11, 24:16, 24:34)TTU: Olmre 27, Jarvelainens 16 (4kļ), Rādiks 11, Vīlups 9 (4kļ), Akenpargs 8 (4pb), Pajumetss 8, Kuimets 5, Vujovičs 2 (8ab), KortsJēkabpils: Sirsniņš 20 (8ab, 6rp, 6kļ), Aleksejevs 17 (12ab), Stumbris 11 (10ab, 3bm), Miglinieks 10, Antrops 9, Štelmahers 8, Sokolovs 5, Virsis 2, Vītiņš

Izmantotie resursi:FIBA LiveStats