01.06.2015. 13:27
Svētdien, 31. maijā notika notika Holandes čempionāta piektais posms motokrosā 65cc un 50cc klasēm. 50cc klasē divu braucienu summā uzvarēja Jānis Mārtiņš Reišulis.

Pirmajā braucienā no starta Jānis aizbrauca kā līderis, taču otrajā aplī krita un cīņu sāka no devītās pozīcijas. Finišā otrā vieta.

Otrajā braucienā no starta sportists aizbrauca otrais un visu brauciena laiku cīnījās ar brauciena līderi 0.5 sekunžu robežās. Pēdējā aplī konkurentu izdevās apdzīt un uzvarēt.

Kārlim Albertam Reišulim 65cc klasē (ar mazajām riepām) abos braucienos veiksmīgi starti un braucieni uzsākti no trešās pozīcijas, taču braucienu laikā nācās piekāpties gana pieredzējušākiem konkurentiem un abos braucienos izcīnītas sestās vietas. Arī kopvērtējumā sestā vieta.

Čempionātā pēc pieciem posmiem Jānis Mārtiņš Reišulis atrodas otrajā vietā, bet Kārlis Alberts Reišulis - sestajā vietā.

Izmantotie resursi:Jaunumi « Sākums - AutoEuro - Krāsains...Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties