04.01.2017. 19:25

Pēdējo spēli Larisas komanda bija aizvadījusi 18. decembrī, kad pret Atēnu "Panathinaikos" pārtrauca trīs zaudējumu sēriju (0:0). Salīdzinājumā ar to maču pamatsastāvā tika veiktas divas izmaiņas – jaunajā komandā debitēja dienvidafrikāņu pussargs Lohlonelo Masalesa un Jānis Ikaunieks, kurš 4-2-3-1 shēmā spēlēja zem uzbrucēja jeb darbojās kā desmitais numurs.

Kuldīdznieka debijā nebija aizritējusi pat minūte, kad spēle tika apturēta, jo mājinieku līdzjutēji spēcīgi piedūmoja viesu soda laukumu. Mačs atsākās vien pēc 16 minūtēm. AEL piederēja ievērojams pārsvars bumbas kontrolē, taču vairāk nekā 17 minūšu ilgajā kompensācijas laikā vārtus guva "Veria". Viesi aizskrēja pretuzbrukumā, un Toni Kalvo no soda laukuma iekšienes astotajā kompensācijas minūtē panāca 1:0.

Pirms otrā puslaika AEL veica divas spēlētāju maiņas, un viens no nomainītajiem bija Ikaunieks. Jau 54. minūtē uzmainītais debitants Pablo Galjego panāca izlīdzinājumu (1:1), tomēr vēl pēc četrām minūtēm Dodu atstāja komandu mazākumā. Arī desmit vīru sastāvā "Larissa" spēja izraut svarīgu uzvaru – 81. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Tomass Nazlidis (2:1). Superlīgā AEL nebija uzvarējis piecos mačos pēc kārtas. Nākamo spēli AEL aizvadīs svētdien, kad viesosies pie "Platanias".