29.09.2014. 20:06
Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šodien aizsargs Mārtiņš Jakovļevs atdeva vienu rezultatīvu piespēli, taču viņa pārstāvētais klubs Angarskas "Yermak" ar 1:2 piekāpās Čeļabinskas "Chelmet".

23 gadus vecais aizsargs Mārtiņš Jakovļevs laukumā pavadīja 20 ar pusi minūtes (otrs lielākais spēles laiks komandā) un izdarīja divus metienus pa vārtiem. Vārtu guvums, kurā Latvijas aizsargs palīdzēja ar piespēli, notika otrā perioda beigās, "Yermak" panākot 1:2. Jāpiebilst, ka vienīgajos Angarskas vārtos ar piespēli piedalījās arī bijušais Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Vitālijs Karamnovs.

Trenera Leonīda Tambijeva un uzbrucēja Artūra Kuzmenkova pārstāvētais Karagandas "Saryarka" ar 1:3 zaudēja Krasnojarskas "Sokol". Kuzmenkovs pavadīja laukumā 17 minūtes un 31 sekundi (trešais spēles laiks uzbrucēju vidū), vienreiz metot pa vārtiem un uzvarot astoņos (no 16) iemetienos. Aizsargs Ēriks Ševčenko neiekļuva "Saryarka" pieteikumā.

Citā spēlē uzbrucējs Kirils Tambijevs palika ārpus pieteikuma, bet viņa pārstāvētais Orskas "Yuzhny Ural" ar 1:2 piekāpās Ustjkamenogorskas "Kazzinc-Torpedo".

Kazahstānas čempionāta vienīgajā mačā šodien "Astana" ar 3:4 atzina "Almaty" pārākumu. Astanas sastāvā pieteikts spēlei bija aizsargs Renārs Demiters, kurš izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešo vārtu guvumā. Demitera komandas biedrs aizsargs Rolands Gritāns netika pieteikts spēlei.

Izmantotie resursi:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтVesti.kz: Спортивные новости Казахстана

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA