25.02.2015. 16:01
Šodien pasaules čempionātā slēpošanā, kas norisinās Falunā, vīriešiem 15kmk brīvajā stilā ar intervāla startu par čempionu kļuva lielisku slēpojumu veikušais un agrā starta numura priekšrocības izmantojušais zviedrs Juhans Olsons, atkārtojot savas tautietes Šarlotes Kallas vakardienas panākumu un izcīnot mājiniekiem otro zeltu šajā čempionātā. Pie savām pirmajām medaļām tika otro un trešo vietu ieguvušie Moriss Maņifikā no Francijas un vēl nesenais sprinteris Anderšs Glērsens no Norvēģijas. Patīkami pārsteidza un lieliski nostartēja Arvis Liepiņš, kurš uzvarētājam zaudēja gandrīz uz pusi mazāk nekā pērn – 4:20 – un 86 dalībnieku vidū ieņēma 58.vietu, 24 sekundes un 4.vietas esot priekšā līdzšinējam pasaules čempionam Peteram Nortugam, kurš pēdējā aplī simboliski pavizinājās. Indulis Bikše, kuram kā beigās startējošajam bija jāslēpo pa “putrainu” trasi, distanci veica divas minūtes lēnāk par Arvi un ierindojās 79.vietā.