29.07.2017. 23:48

Polijas izlase vakar savā laukumā pārliecinoši ar 101:68 pieveica Čehijas valstsvienību. Mājinieki sāka ar septiņu punktu izrāvienu, turpināja pārsvaru audzēt un puslaika pārtraukumā devās ar plus 18. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Turcijā spēlējošais aizsargs Mateušs Ponitka, kurš guva 22 punktus. Savukārt šodien poļi ņēma virsroku ar 85:72.

Austrijas izlase ar 87:77 mājās pieveica Gruziju. Lietuvieša Ķestūta Kemzūras vadītā komanda pēc pirmā puslaika bija iedzinējos, tomēr spēja atgūties. Rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Jakobs Peltls, kurš arī savāca sešas atlēkušās bumbas.

Nīderlande ar 70:65 pieveica Ukrainas valstsvienību. Jau pirmajā ceturtdaļā izdevās iegūt desmit punktu pārsvaru, kas turpinājumā tika nosargāts. Tikmēr Islandes izlase ar 85:70 apspēlēja beļģus. Izšķirošā bija otrā ceturtdaļa, kurā mājinieki palielināja pārsvaru no četriem līdz 12 punktiem.

Vakara pārliecinošāko uzvaru izcīnīja Itālijas izlase, kas savā laukumā ar 93:36 iznīcināja baltkrievus. Viesi tikai pirmajā ceturtdaļā guva vairāk par desmit punktiem, kamēr itāļi trijās flirtēja ar 30 punktu slieksni.

Izmantotie resursi:Pewne zwycięstwo Polaków z CzechamiSieg im letzten Test - Basketball AustriaТоварищеский турнир Trentino Basket Cup:...KKÍ | Leikur