11.03.2012. 15:56
Īrijas regbija izlase sestdien Dublinā ar 32:14 (22:14) pieveica Skotiju Sešu Nāciju turnīra kārtējā spēlē.

Spēles sākumā viesi ar diviem Grega Ledlo soda sitieniem izvirzījās vadībā (0:6), mājinieki pirmajā puslaikā guva trīs piezemējumus (Rorijs Bests, Eoins Redens un Endrū Trimbls), uz kuriem skoti spēja atbildēt tikai ar Ričija Besta piezemējumu.

Otrajā puslaikā īri savu pārsvaru nostiprināja ar Fergusa Makfadena piezemējumu, kamēr uz 10 minūtēm bija noraidīts skotu spēlētājs. Pārējos punktus īru labā guva Džonijs Sekstons ar soda un realizācijas sitieniem.

Citā sestdienas spēlē Kārdifā Velsa bez īpašām problēmām pieveica Itāliju (24:3), tādējādi tikai Francija ir velsiešu ceļā uz uzvaru Sešu nāciju kausa izcīņā un trešo "Grand Slam" pēdējo septiņu gadu laikā. Tomēr, ja Francija zaudēs Anglijai, Velsa jau pirms pēdējās kārtas būs ieguvusi Sešu nāciju kausu.

Svētdien Francija uzņems Angliju, bet 17. martā notiks pēdējās kārtas spēles: Itālija - Skotija, Velsa - Francija un Anglija - Īrija.

Pašlaik Velsa ir vadībā ar četrām uzvarām, Francijai ir divas uzvaras un viens neizšķirts, Īrijai – divas uzvaras, neizšķirts un zaudējums, pašreizējai kausa īpašniecei Anglijai – divas uzvaras un viens zaudējums, bet Skotijai un Itālijai – pa četriem zaudējumiem.