25.10.2015. 03:34
Uzvarētāju nenoskaidrojot, noslēgusies viena no Itālijas A Sērijas devītās kārtas spēlēm starp Milānas ''Inter'' un ''Palermo'' komandām. ''Inter'' joprojām nespēja lauzt savu savdabīgo neveiksmju sēriju, proti, Milānas komanda jau kopš 2010. gada nav spējusi uzvarēt ''Palermo'', spēlējot viesos.

Milānas ''Inter'' šajā duelī varēja uzskatīt par favorīti, ņemot vērā komandas salīdzinoši veiksmīgi iesākto sezonas sākumu. Līdz šim pirmajās astoņās spēlēs šobrīd spēcīgākā Milānas komanda bija spējusi uzvarēt piecās, neizšķirti nospēlēt divās, taču zaudēt tikai vienā spēlē. ''Palermo'' gan vairāk nācies piedzīvot neveiksmīgus brīžus, jo komanda uzvarējusi tikai trīs reizes, turklāt četrreiz zaudējusi un vienreiz uzvarētājs nav ticis noskaidrots.

''Inter'' spēli iesāka, lielākoties cenšoties uzbrukt pa flangiem, taču visu pirmo puslaiku ''Palermo'' aizsardzība bija nesatricināma. Aizsargi centās novadīt bumbu pussargiem un uzbrucējiem, kuri savukārt meklēja dažādas iespējas gūt vārtus galvenokārt pretuzbrukumos. Abu komandu centieni pirmajā puslaikā bija nesekmīgi, tādēļ nevienai no komandām tā arī rezultātu neizdevās atklāt.

Otrā puslaika 66. minūtē "Internazionale" malējais pussargs Ivans Perišičs rezultātu atklāja, taču viesu prieki nebija ilgi, jo ''Palermo smailes uzbrucējs Alberto Džilardino jau pēc sešām minūtēm rezultātu atkal padarīja vienādu. Turpinājumā ne viena, ne otra komanda nespēja izraut uzvaru un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, kas ne vieniem, ne otriem nav vērtējams kā poztīvs rezultāts un abām vienībām, visticamāk, kopvērtējumā nāksies nokrist uz leju.