31.10.2015. 23:44
A Sērijas 11. kārtas sākumā „Inter” ar 1:0 savā laukumā pieveica nu jau bijušo līgas līderi „Roma”, bet Turīnas derbijā „Juventus” dramatiski izrāva uzvaru 2:1, kad savus pirmos vārtus šī kluba sastāvā guva Huans Kvadrado, turklāt paveica to kompensācijas laika trešajā minūtē.

„Inter” un „Roma” duelis uzsākās ar visai atklātu futbolu, kurā teicamas iespējas bija abām komandām. Romas vārtiem bīstami uzbruka Marselo Brozovičs, bet Edins Džeko pasita garām tukšiem vārtiem. Neliels pārsvars piederēja „Roma”, taču tas tika atzīts par nederīgu 31. minūtē, kad Stevans Jovetičs prasmīgi pieturēja bumbu pretinieku laukuma pusē un padeva to pa sitienam Garijam Medelam, kurš trāpīja tālajā apakšējā stūrī un guva savus pirmos vārtus „Inter” sastāvā.

Nonākuši iedzinējos, romieši otro puslaiku uzsāka visai pieticīgi, taču pamazām spēja pārņemt iniciatīvu, un vairākkārt uzbrukuma smailē nonāca Mohameds Salahs. Viņš gan tā arī nespēja pārspēt „Inter” vārtsargu Handandoviču, kurš vienā uzbrukumā pamanījās atvairīt pat četrus sitienus pāris sekunžu laikā. Savukārt Milānai bīstamu ātro uzbrukumu ar piespēli aizsargam kājās izniekoja Adems Ļjajičs.

„Roma” arvien pieaugošo spiedienu apturēja Miralems Pjaničs – Romas pussargs iegāza savu komandu, 73. minūtē nopelnot otru dzelteno kartīti. Vairākumā „Inter” vairs neradās lielas problēmas noturēt sev vēlamo rezultātu un vismaz līdz rītdienai izvirzīties A Sērijas vadībā. "Inter" šosezon guvusi septiņas uzvaras un sešas no tām ar rezultātu 1:0, un būt par čempionāta līderi tai netraucē arī 11 spēlēs gūtie tikai 11 vārti.

Šovakar tika izspēlēts arī Turīnas derbijs, kurā mājiniece „Juventus” ieradās kā zemākas vietas īpašniece nekā „Torino”. Šāds teikums tika lietots pirmoreiz kopš 1993. gada, tiesa, arī „Torino” pēdējā laikā nemaz tik spoži neklājās un pēdējās četrās spēlēs nebija nevienas uzvaras. Uz „Juventus” sezonas sākuma fona gan tā tik un tā ir visai maza nelaime, turklāt Juves problēmas jau pašā sākumā pavairoja Sami Kediras trauma.

Viņa vietā laukumā devās Huans Kvadrado, kurš vēlāk izrādījās „Juventus” glābējs. Sākumā gan ar teicamu sitienu no distances izcēlās Pols Pogbā, izvirzot „Juventus” vadībā. Pogbā šodien aizvadīja savu simto spēli A Sērijā, bet guva tikai otros vārtus šosezon. „Torino” gan atspēlējās, kad otrā puslaika sākumā vārtus pēc Bufona atsistās bumbas guva Cēzare Bovo. Pieredzējušajam aizsargam šie bija pirmie vārti A Sērijā kopš 2011. gada.

„Torino” emociju pacēlumā bija tuvu vēl vieniem vārtiem, taču „Juventus” izturēja un atbildēja ar Leonardo Bonuči sitienu pa vārtu pārliktni mača izskaņā. Kad jau likās, ka abas komandas tiks pie punkta, Kvadrado izmantoja Alekša Sandru piespēli gar vārtiem un panāca 2:1 „Juventus” labā. No „Chelsea” izīrētajam kolumbietim šie bija pirmie vārti Juves rindās, bet nu abām Turīnas komandām pa 15 punktiem un vieta turnīra tabulas vidū.