18.01.2017. 19:48

Jānis Ikaunieks, kurš Grieķijas čempionātā līdz šim bija piedalījies divos mačos, laukumā pavadot pa puslaikam, devās starta sastāvā un pirmā puslaika pēdējā minūtē atklāja rezultātu. Centrējums no labās malas nenonāca līdz adresātam, sekoja vēl viena piespēle gar vārtiem, un Latvijas izlases pussargs skaisti ar labās kājas papēdi raidīja bumbu tuvajā stūrī.

"AEL Larissa" tobrīd izvirzījās vadībā, tomēr neizdevās nosargāt uzvaru izbraukumā pret "Veria", laukuma saimniekiem izlīdzinājumu panākot 69. minūtē – 1:1. Ikaunieks laukumā pavadīja visas 90 minūtes.

Ar 13 spēlēs sakrātajiem 14 punktiem "AEL Larissa" ieņem 13. vietu 16 komandu konkurencē, kamēr "Veria" atpaliek vienu vietu un divus punktus. Kopš Ikaunieka pievienošanās komanda divas reizes cīnījusies neizšķirti un piedzīvojusi vienu zaudējumu.

Iepriekš Ikaunieks pārstāvēja Francijas spēcīgākās līgas kluba "Metz" dublierus, šajā sezonā laukumā dodoties piecas reizes, bet vārtus negūstot. Pēdējos vārtus klubā Ikaunieks guva 2016. gada 30. aprīlī, bet valsts augstākajā līgā viņš pēdējoreiz izcēlies 2014. gada beigās, kad vēl pārstāvēja "Liepāju".

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa