31.10.2017. 23:38

D grupā pirms otrā apļa sākuma bija izveidojusies itin skaidra situācija, un Eiropas futbola grandi Spānijas ''Barcelona'' (9 punkti) un Itālijas ''Juventus'' ierindojās pirmajās divās vietās (6 punkti). Ja spāņu pozīcijas bija drošas, tad ''Sporting'' (3 punkti), pieveicot savā laukumā "Juventus", varēja arī aizsteigties priekšā itāļiem, jo pirmajā spēlē Turīnā zaudēts tikai ar 1:2.

Kā jau to varēja gaidīt, ''Barcelona'' Grieķijā ātri ieguva lielu bumbas kontroles pārsvaru, un mājinieki gaidīja savas iespējas pretuzbrukumā. 21. minūtē pēc centrējuma soda laukumā bumba nonāca pie Lionela Mesi, kurš sita vārtu apakšējā stūrī, taču lieliskā stila bumbu atvairīja Silvio Proto. Dažas minūtes vēlāk Mesi individuālām pūlēm sagatavoja sev vēl vienu momentu, vēlreiz teicami spēlējot Proto. Puslaika atlikušajā daļā labu momentu vairs nebija, un pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu.

Arī otrajā puslaikā ''Barcelona'' piederēja milzīgs teritoriāls pārsvars, un 63. minūtē no teicamas pozīcijas garām vārtiem sita Mesi. 80. minūtē savu iespēju izniekoja Luiss Svaress, kurš no soda laukuma robežām trāpīja pa vārtu pārliktni. Kompensācijas laikā vēl viens sitiens Mesi, bet arī šajā gadījumā pārāks bija vārtsargs. ''Olympiacos'' visas spēles laikā vārtu rāmī trāpīja vienreiz.

Otrajā spēlē ļoti labs sākums padevās ''Sporting'', kas līdzjutējiem jau ļāva sākt domāt par ''Juventus'' apsteigšanu grupas tabulā. 20. minūtē Bruno Sezars bija īstajā vietā īstajā laikā, un vārtos raidīja bumbu no tuvas distances. Divas minūtes vēlāk ar galvu no labas pozīcijas vārtu rāmī netrāpīja Sami Kedira. Pirmajā puslaikā ''Juventus'' vāji spēlēja uzbrukumā un neizdarīja nevienu sitienu pa vārtiem.

Pēc pārtraukuma laukumā devās jau pavisam cita ''Juventus'' komanda, kas bumbu kontrolēja 68% procentus otrā puslaika laika, un ''Sporting'' visiem spēkiem vienkārši centās noturēt iegūto pārsvaru un gaidīja kādu veiksmes brīdi pretuzbrukumā. 79. minūtē Huans Kvadrado lieliski atrada Gonsola Igvainu, un argentīnietis tehniski izrēķinājās ar vārtsargu, izlīdzinot rezultātu un iegūstot ''Juventus'' ļoti vērtīgu punktu - 1:1.