08.02.2015. 19:48
Ar iedzīšanas sacensībām Osrblī (Slovākija) noslēdzies IBU kausa izcīņas 6. posms biatlonā. 10 kilometru iedzīšanā sievietēm uzvaru izcīnīja Karolīna Horhlere (Vācija). 12.5 kilometru iedzīšanā vīriešiem uzvarēja Lāšs Hegle Birkelans (Norvēģija), kurš vakar uzvarēja arī sprintā. Šī posma sacensībās Latvijas biatlonisti nestartēja.

Sprinta uzvarētāja Gaļina Nečkasova (Krievija) bija iedzīšanas sacensību vadībā līdz pēdējai šaušanai, kurā divreiz kļūdījās, zaudējot izredzes izcīnīt otro uzvaru divu dienu laikā. Nekļūdīgi šodien šāva vāciete Karolīna Horhlere, kura izcīnīja uzvaru, par 48.4 sekundēm pārspējot Nečkasovu. Horhlere vakar sprintā bija devītā.

Olga Jakušova (Krievija) noslēdza labāko trijnieku. Pazīstamā norvēģiete Sinneve Sulemdala, kura vakar sprintā bija trešā, šodien šaušanā kļūdījās piecas reizes, ieņemot sesto vietu.

Startēja 47 biatlonistes, finišēja 43.

Sprinta uzvarētājs Lāšs Hegle Birkelans (Norvēģija) šaušanā kļūdījās četras reizes, izcīnot uzvaru arī iedzīšanā. Finišā Birkelans par 32.7 sekundēm pārspēja Johannesu Kīnu (Vācija). Trešo vietu izcīnīja vācietis Florians Grafs, kurš sprintā bija septītais.

Šis IBU kausa izcīņas posms norisinājās bez Latvijas biatlonistu dalības. Pasaules kausa izcīņas posmā Nove Mesto (Čehija) startēja Baiba Bendika, Toms Praulītis, Aleksandrs Patrijuks un Daumants Lūsa. Roberts Slotiņš un Arvis Liepiņš, kurš nesen debitēja biatlonā, startēs pasaules čempionātā distanču slēpošanā, kas no 18. februāra līdz 1. martam norisināsies Falunā (Zviedrija).