19.10.2013. 22:48
Joprojām bez zaudējumiem šosezon spēlē Francijas čempione PSG, kas pēdējā laikā atrodas teicamā formā un šovakar to nodemonstrēja pret "Bastia" - 4:0. Pa puslaikam aizvadīja Zlatans Ibrahimovičs un Edinsons Kavani, kuri katrs guva divus vārtus un izcēlās ar vienu fantastisku vārtu guvumu.

"Nice" vakar vairāk nekā 30 tūkstošu skatītāju klātbūtnē pieveica Marseļas "Olympique" (1:0) un jaunajā stadionā izcīnīja jau trešo uzvaru trīs spēlēs. Savukārt šodien galvenā titula kandidāte PSG ar 4:0 sagrāva "Bastia" un svinēja jau piekto uzvaru pēc kārtas. Parīziešiem piederēja pārsvars, un PSG jau 13.minūtē bija vadībā ar 2:0.

Īsā laikā divus vārtus pēc kārtas guva Zlatans Ibrahimovičs, no kuriem pirmie bija īpaši efektīgi. Lukašs Moura izdarīja piespēli soda laukumā, bumba no Ervina Onžendā uzlidoja gaisā, un Ibrahimovičs vairāku pretinieku ielenkumā guva vārtus ar papēdi – 1:0. Pēc trim minūtēm Moura izpildīja standartsituāciju, Mikaels Landro nolēma neiet izgājienā, un Ibrahimovičs ar galvu sita no pašas vārtu priekšas – 2:0.

Ibrahimovičs, kurš pēc pirmā puslaika tika nomainīts, izdarīja nopietnu pieteikumu uz sezonas skaistāko vārtu titulu, taču 62.minūtē savu kandidatūru izvirzīja arī Edinsons Kavani. Urugvajietis saņēma bumbu kreisajā malā, ar vairākām māņkustībām skaisti tika galā ar aizsargu, pēc tam apspēlēja arī vārtsargu un trāpīja tuvajā vārtu stūrī (3:0). Pamatlaika izskaņā arī Kavani, no 11 metru atzīmes sitot augšējā stūrī, guva savus otros vārtus – 4:0.