21.11.2017. 08:53

Šārlotas ''Hornets'' pēc trim ļoti līdzīgām ceturtdaļām pēdējās 12 minūtes uzvarēja ar 12 punktu pārsvaru (34:22), galarezultātā pret Minesotas ''Timberwolves'' svinot itin drošu panākumu ar 118:102. Uzvarētāju sastāvā ar iespaidīgu sniegumu izcēlās centrs Dvaits Hovards, kurš sakrāja 25 punktus un 20 atlēkušās bumbas. ''Timberwolves'' rindās ar 19 punktiem atzīmējās Džamalas Krofords.

Nedaudz negaidītu panākumu svinēja arī Ņūorleānas ''Pelicans'', kas savā laukumā pret Oklahomsitijas ''Thunder'' pirmās 12 minūtes zaudēja ar 24:33, bet uzvarēja katru no nākamajiem trim nogriežņiem, noslēgumā gūstot panākumu ar 114:107. Entonijs Deiviss šajā spēlē guva 36 punktus un savāca 15 bumbas zem groziem. Viesu rindās Raselam Vestbrukam iespaidīgs ''triple-double'' - 22+16+12.

Vašingtonas ''Wizards'' viesos pilnībā apturēja Milvoki ''Bucks'' uzbrukumu, tādējādi uzvarai pietika ar 99 gūtiem punktiem - 99:88. Bredlijs Bīls bija labākais ar 23 punktiem, realizējot 10 no 16 metieniem no spēles. Mājinieku rindās Jannis Adetokunbo izcēlās ar 23 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr iespaidīgo uzvaru sēriju, kas tagad sasniegusi jau 16 spēles, turpina Bostonas ''Celtics'', kas šonakt saskārās ar lielām grūtībām pret Dalasas ''Mavericks'', bet pagarinājumā guva virsroku ar 110:102. Uzbrukumā neapturams šajā naktī bija Kairijs Ērvings, kurš pretinieku grozā sabēra 47 punktus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Dalasas sastāvā 31 punktu sakrāja Harisons Bārnss.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa