01.10.2013. 21:07

  • Rīgas «Dinamo» pārtrauc trīs spēļu zaudējumu sēriju šodien

Otrdien aizvadītajā cīņā Hosa guva divus vārtus, bet Rīgas «Dinamo» izbraukumā ar rezultātu 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pieveica Novosibirskas «Sibirj» vienību, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju.

«Salīdzinot ar pirmajām divām izbraukuma sērijas spēlēm, šoreiz cīņu sākām daudz labāk. Var jau būt, ka garie lidojumi atstāja iespaidu, jo šodien jutāmies daudz labāk,» vienības oficiālajā mājaslapā internetā citēts slovāku uzbrucējs. «Šodien beidzot tikām pie punktiem. Palikusi vēl viena spēle, no kuras arī ir jāņem maksimums. Skaidrs, ka viegli nebūs, bet pēc šīsdienas spēles esam atguvuši savu pārliecību.»

«Pēc pirmā perioda ģērbtuvē viens otru vēl vairāk iedrošinājām. Mačs šodien gāja no rokas. Izveidojām vairākus vārtu gūšanas momentus un četrus realizējām. Ir jāturpina iet uz priekšu šādā garā - spēlēt kā komandai, nav svarīgi, kurš nāks pretī,» uzsvēra rīdzinieku uzbrukuma līderis.

Hosa uzsvēra, ka viņa mērķis nebija gūt «hat-trick», jo galvenā ir komandas uzvara. «Protams, esmu ļoti priecīgs par abiem gūtajiem vārtiem, tomēr svarīgākais šodien ir tas, ka uzvarēja komanda. Mums šī uzvara bija ļoti vajadzīga, jo iepriekšējās spēlēs bijām zaudējuši vērtīgus punktus. Arī nākamā spēle Novokuzņeckā mums ir jāuzvar.»

«Habarovskā un Vladivostokā nespēlējām slikti. Veidojām momentus, bet nepratām tos realizēt. Šī spēle ir ļoti labs piemērs, kā spēlēt arī Novokuzņeckā,» uzsvēra Hosa.

Ja pirmajās sešās sezonas spēlēs Hosa guva vien vienus vārtus un izpildīja divas rezultatīvas piespēles, nākamajās sešās cīņās viņš izcēlies ar pieciem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kas Latvijas komandā dod otra rezultatīvākā spēlētāja godu aiz Kaila Vilsona.

Pēdējā izbraukuma cīņa Rīgas «Dinamo» paredzēta ceturtdien, kad būs jāspēkojas ar Novokuzņeckas «Metallurg» vienību.

Pēc veiksmīgā sezonas sākuma Rīgas «Dinamo» pēc trim zaudējumiem pēc kārtas pamanījās zaudēt iegūtās pozīcijas. Tomēr pēc šīs uzvaras vienība ar iekrātu 21 punktu atguvusi Rietumu konferences trešo vietu.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties