30.06.2014. 23:51
Bijušais absolūtais pasaules čempions boksā smagajā svarā Evanders Holifīlds (44-10-2, 29KO), kurš nesen paziņoja par karjeras beigām, atklājis, ka ar savu bijušo pretinieku Maiku Taisonu (50-6, 44KO) izlīdzis mieru jau astoņus mēnešus pēc cīņas, kurā Taisons viņam nokoda auss gabaliņu.

"Pārstāju dusmoties uz Taisonu uzreiz pēc cīņas, kad sapratu, ka nopelnīju 35 miljonus dolāru deviņu minūšu laikā. Viņš man iekoda ausī trešajā raundā, jo negribēja, lai es viņu situ vēl deviņus raundus," sacīja Holifīlds.

"Nākamajā gadā biju NBA Visu Zvaigžņu spēlē un ļaudis man kliedza: "Skaties, Holifīld, skaties!" Laikam viņi domāja, ka Taisons man iesitīs," atzina Holifīlds. "Viņš stāvēja tieši aiz manis un, kad es pagriezos pret viņu, Maikam bija ideāla pozīcija sitienam. Viņam man pajautāja: "Viss kārtībā?", uz ko atbildēju apstiprinoši. Kopš tā laika mūsu attiecības ir normalizējušās."

"Mani mēģināja pierunāt, lai es iesūdzu tiesā Maiku un "MGM Grand" viesnīcas arēnu, kur notika cīņa. Man garantēja, ka es tikšu pie 100 miljoniem dolāru. Taču es pateicu, ka nespēju iesniegt prasību, jo esmu viņam piedevis," piebilda Holifīlds.

Pirmoreiz Holifīlds ar Taisonu cīnījās 1996. gada novembrī, kad uzvarēja ar tehnisko nokautu 11. raundā. Pusgadu vēlāk bokseri tikās revanša cīņā, kurā Taisons tika diskvalificēts trešajā raundā, kad cīņas karstumā iekoda Holifīldam ausī.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties