02.03.2012. 21:44
Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē šovakar HK «Rīga» komanda savā laukumā ar 5:1 uzvarēja  Novokuzņeckas «Kuzņeckije medvedi».

Mača rezultātu pirmās trešdaļas 13. minūtē atklāja Roberts Lipsbergs, taču jau pēc pusotras minūtes Antons Sļepiševs panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda 2. minūtē Miks Lipsbergs atjaunoja HK «Rīga» vadību, trešdaļas vidū Miks Indrašis mazākumā palielināja pārsvaru, bet 24 sekundes līdz perioda beigām Juris Upītis panāca jau 4:1 «rīdzinieku» labā. Punktu mačam pielika Indrašis, kurš minūti un 26 sekundes līdz mača beigām guva piektos vārtus.

HK «Rīga» ar 82 punktiem 57 spēlēs atguva 4. vietu Ziemeļrietumu divīzijā, taču tikai par trim punktiem mazāk ir Sanktpēterburgas «Serebrjannije ļvi».

Arī atlikušās trīs regulārās sezonas spēles «rīdzinieki» aizvadīs savā laukumā - svētdien pret Čeļabinskas «Belije medvedi», bet nākamo piektdien un sestdien pret Popradas «Tatranšti vlci».