20.02.2014. 13:53
Latvijas klubs Rīga Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pēdējā regulārā čempionāta izbraukuma tūres pirmajā mačā ceturtdien ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) pieveica Sanktpēterburgas Serebrenije Ļvi klubu no Krievijas.Latvijas...

Latvijas komandas labā pa vārtiem šajā mačā guva Kirils Galoha, Rodrigo Ābols un Linards Mazurs-Mago.

Pirmie vadībā izvirzījās tieši rīdzinieki, kad Galoha cīņas desmitajā minūtē atklāja dueļa rezultātu. Tiesa, līdz perioda beigām Sanktpēterburgas komanda pamanījās rezultātu izlīdzināt un otrajā periodā pat izvirzīties vadībā. Tomēr noslēdzošajā trešdaļā labāki bija Rīgas hokejisti, jo vispirms 43.minūtē Ābols pēc Gata Sprukta un Galohas piespēlēm panāca izlīdzinājumu, bet 54.minūtēs Artūrs Kuzmenkovs un Rūdolfs Maslovskis rezultatīvi piespēlēja Linardam Mazuram-Mago, kurš guva uzvaras vārtus.

Piektdien abas komandas tiksies atkārtoti.