20.03.2012. 22:20
Zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas komanda HK «Rīga», kas savā laukumā ar rezultātu 5:6 pagarinājumā piekāpās Mitišču «Mitiščinskije atlanti» vienībai.

Resursi

• HK «Rīga» fantastiskā cīņa uzvar «Mitiščinskije atlanti»
  • «Rīgas» hokejisti Bičevskis un Dīķis šosezon vairs nespēlēs

Sērijā rezultāts līdz trijām uzvarām kļuva neizšķirts 2-2. Izšķirošā cīņa tiks aizvadīta piektdien Mitiščos.

Rezultātu spēles piektajā minūtē atklāja viesi, kad precīzi meta Aleksandrs Kadejkins, tomēr pēc tam «Rīgas» komanda četru minūšu laikā guva trīs vārtus pēc kārtas un izvirzījās vadībā ar 3:1. Šajā laikā divreiz precīzs bija Juris Upītis, bet vēl vienus vārtus guva Roberts Bukarts.

Cīņas 28. minūtē Bukarts panāca 4:1, bet pāris minūtes vēlāk pēc Artūra Salijas precīzā metiena rezultāts kļuva jau 5:1. Tomēr mača turpinājums «Rīgas» hokejistiem izvērtās ļoti neveiksmīgs un trešajā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja jau «Mitiščinskije atlanti» komanda.

Spēles 44. minūtē viesi pietuvojās līdz 2:5, taču ar to «Rīgas» hokejistu problēmas nebeidzās, jo trešās trešdaļas otrajā pusē «Mitiščinskije atlanti» komanda pusotras minūtes laikā guva trīs bezatbildes vārtus un panāca neizšķirtu 5:5.

Turpinājumā viesi bija ļoti tuvu arī uzvaras vārtu gūšanai, taču rīdziniekus izglāba vārtu stabiņš, bet mača pamatlaika izskaņā komandas apmainījās ar noraidījumiem, tomēr rezultāts nemainījās.

Tā kā pamatlaikā uzvarētāji netika noskaidroti, komandām nācās aizvadīt desmit minūšu papildlaiku līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem.

Reklāma Papildlaikā abas komandas spēlēja ļoti aktīvi un izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, tomēr labi teicami spēlēja abi vārtsargi un rezultāts nemainījās. Tuvojoties pagarinājuma beigām, «Mitiščinskije atlanti» hokejisti palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem un spēles 68. minūtē Sergejs Šmeļovs guva uzvaras vārtus.

Šā pāra uzvarētājs konferences pusfinālā tiksies ar Voskresenskas «Himik» vai Habarovskas «Amurskije tigri» uzvarētājiem.

Kā ziņots, ceturtdaļfināla pirmajā spēlē HK «Rīga» izcīnīja uzvaru ar rezultātu 5:4, dienu vēlāk piekāpās ar 1:3, bet pirmdien izcīnīja uzvar ar 3:2 pēcspēles metienos.

Zīmīgi, ka abas komandas Harlamova kausa pirmajā kārtā tikās arī pagājušajā sezonā, kad «Rīga» sērijā piekāpās negaidīti pārliecinoši ar rezultātu 0:3.

Pērn «Rīga» finišēja otrajā vietā Ziemeļrietumu divīzijā, bet «Mitiščinksije atlanti» vienība palika trešā Centra divīzijas komandu vidū.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas, skriešanas klubs Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439