06.01.2015. 15:32
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā HK "Rīga" pēc vakardienas sagrāves šodien izbraukumā vēlreiz atzina Sanktpēterburgas "Serebrjanije Lvi" pārākumu (0:2).

Pēc vakardienas rezultatīvās spēles šodien Sanktpēterburgā pirmais periods aizritēja uzmanīgā gaisotnē (0:0), nedaudz labāki izskatījās mājinieki. Otrajā periodā "lauvu" pārākums bija jūtamāks, un perioda vidū tas parādījās arī uz tablo - 1:0 - krievu spēlētājs netraucēti izgāja pret rīdzinieku vārtsargu. Trešajā periodā abas komandas sapelnīja pa 37 soda minūtēm, jo bija arī kautiņi. No mūsējiem 5+20 minūšu sodu saņēma Frenks Razgals. 79 sekundes pirms pamatlaika beigām ripa ielidoja viesu tukšajos vārtos (2:0).

Kā jau ziņots, vakar "lauvas" sagrāva rīdziniekus ar 8:1, mūsējo labā vienīgos vārtus guva 17 gadus jaunais Mārtiņš Dzierkals.

MHL Rietumu konferencē Rīgas komanda 40 spēlēs izcīnījusi 53 punktus un ieņem 14. vietu, savukārt Sanktpēterburgas "Serebrjanije Lvi" ar 43 punktiem atrodas 18. pozīcijā. Pagājušajās tikšanās reizēs novembrī Rīgā bija neliels zaudējums (1:3) un ļoti iespaidīga uzvara (9:0).

Izbraukuma tūres turpinājumā 9.-10. janvārī HK "Rīga" divreiz spēkosies ar Karlovi Varu "Energie" (Čehija), bet pēc tam būs ceļojums uz Zalcburgu.

"Serebrjanije Lvi" - "Rīga" 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)Vārti: 31:32 Makarovs (Kločkovs) 1:0, 58:41 Maļcevs (Moisejevs) 2:0.Metieni: 58-36Metieni vārtu rāmī: 31-26Iemetieni: 34-21Soda minūtes: 51-45Vārtsargi: Bezborodovs - Grīnfogels

Mārtiņš Dzierkals pēc 1:8

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga