25.06.2017. 18:14

Informācija tiks papildināta...

Vakar Azerbaidžānas posma kvalifikācijā Luiss Hamiltons izcīnīja 66. uzvaru savā karjerā. ''Mercedes'' pilots Valteri Botass bija otrais ātrākais, bet otro starta rindu varēja ieņemt ''Ferrari'' piloti Kimi Reikenens un Sebastians Fetels. Jau vakar kvalifikācijā vairāki braucēja pārliecinājās par to, cik sarežģīta ir izveidotā trase, bet šodien sacīkstē problēmu bija vēl vairāk.

Hamiltons pēc starta vadību saglabāja, bet pirmās nelielās sadursmes jau pēc starta bija starp Botasu un Reikenenu, kā rezultātā abi braucēji zaudēja vairākas pozīcijas. Uz otro vietu attiecīgi pakāpās Fetels, bet lielākais izrāviens padevās Serhio Peresam, kurš ierāvās labāko trijniekā.

Jau pēc 11 apļiem izstājās ''Renault Sport'' braucējs Džolions Palmers, kuru pievīla tehniskas problēmas. Pēc mirkļa sacīkstes beidzās arī krievam Daniilam Kvjatam, bet divus apļus vēlāk izstājās arī Makss Verstapens (''Red Bull''). Uz brīdi trasē devās arī drošības mašīna. Pēc 21. apļa tika pieņemts lēmums uz brīdi apturēt sacīkstes, pirms tam notiekot sadursmei starp Hamiltonu un Fetelu, kā rezultātā abi zaudēja vairākas pozīcijas.

Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101