05.04.2016. 23:55
Pāris dienas pēc debijas Polijas Ekstraklasē Latvijas U-21 izlases futbolists Vladislavs Gutkovskis aizvadījis spēli "Nieciecza" dublieru sastāvā, kuras 10:0 graujošā uzvarā izcēlies ar trim vārtu guvumiem.

1995. gadā dzimušais Vladislavs Gutkovskis 2. aprīlī savā 23. dzimšanas dienā debitēja Polijas Ekstraklasē, kad spēles 88. minūtē izgāja uz maiņu "Nieciecza" zaudējumā pret Kjelces "Korona" (0:1). Jāpiemin, ka Kjelces komandu pārstāv Vladislavs Gabovs un Aleksandrs Fertovs.

Dažas dienas pēc debijas Polijas spēcīgāko komandu sabiedrībā Gutkovskis pievienojās ''Nieciecza'' dublieru komandai, kura spēlē Polijas līgu 6. līmenī, kur bez dublieriem spēlē amatieru komandas. ''Niececza'' oficiālā mājaslapa ziņo, ka komanda ar 10:0 pieveikusi ''Plesna'' futbolistus.

Uzvarētāji jau pirmajā puslaikā sasita sešus vārtus, no kuriem trīs Gutkovska kontā - latviešu uzbrucējs izcēlās spēles 6., 44. un 45. minūtē.

Tikmēr Anglijas Čempionātā jeb pēc spēka 2. līgā joprojām ''Reading'' pieteikumā nav Denisa Rakela, kurš 19. marta spēlē iedzīvojās savainojumā, kura dēļ arī nevarēja palīdzēt Latvijas valstsvienībai pārbaudes spēlēs pret Slovākiju un Gibraltāru.

Lai nu kā, ''Reading'' spēlē pret ''Nottingham'' ielaida pirmā puslaika beigu daļā, bet mača 68. minūtē tomēr mājinieki prata pārspēt pretinieku vārtsargu un panākt 1:1. ''Reading'' piederēja milzīgs pārsvars bumbas kontrolē, pie tam arī tika veidoti kaudze momentu, un 81. minūtē Olivers Norvūds beidzot guva vārtus, un Rakela pārstāvētā komanda svinēja svarīgu uzvaru ar 2:1.

''Reading'' tā bija 13. uzvara aizvadītajās 39 spēlēs, un šobrīd vienība ar 51 punktu pacēlusies uz 13. vietu 24 komandu konkurencē.