21.05.2014. 18:17
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Nicas ATP World Tour 250 sērijas turnīra otrās kārtas mačā šodien tiekas ar slovāku Martinu Kližanu. Pirmā seta taibreikā ar rezultātu 7-6(7:4) uzvarēja slovāks.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmos trīs geimus tenisisti pārliecinoši uzvarēja pie savas serves, bet ceturtajā Gulbis izmantoja breikbumbu, panākot 3-1. Pēcāk latvietis bija pārāks arī piektajā, tomēr sesto un septīto jau uzvarēja slovāks, pēdējā laužot Gulbja servi. Turpinājumā Kližans izlīdzināja rezultātu setā, bet Gulbis devītajā geimā atkal panāca vadību (5-4). Turpmākajos trijos geimos uzvarēja serves īpašnieks, tādējādi seta uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams taibreiks. Tajā Gulbis pēc dubultkļūdas servē nonāca iedzinējos ar 1:4, pēc tam pietuvojās līdz 3:4 un 4:5, tomēr zaudēja visā setā ar 6-7(4:7). Tajā brīdī pret korta māla segumu izšķīda latvieša rakete, par ko viņš saņēma brīdinājumu.

Gulbis ATP rangā ieņem 19.vietu, bet Kližans atrodams 62.pozīcijā. Abu tenisistu ceļi līdz šim nav krustojušies.

Gulbis sacensībās izlikts ar otro numuru, kas viņam deva brīvu pirmo kārtu, savukārt Kližans pirmās kārtas cīņā otrdien ar 4-6, 6-3, 6-4 pārspēja austrālieti Bernardu Tomiču.

Trešajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā šī pāra uzvarētājs tiksies ar krievu Dmitriju Tursunovu, kurš ir pasaules 32.rakete un turnīrā izlikts ar piekto numuru, vai nīderlandieti Robinu Hāsi, kurš ATP rangā ieņem 50.pozīciju.

Ar pirmo numuru šajā turnīrā izlikts amerikānis Džons Isners.

Šis Gulbim ir pēdējais turnīrs pirms Francijas atklātā čempionāta, kas sāksies jau svētdien.

Pagājušajā nedēļā latvietis startēja Romas "Masters 1000" sērijas sacensībās, kur tika līdz trešajai kārtai jeb astotdaļfinālam.

Šogad latvietis uzvarējis 23 no 33 ATP līmeņa mačiem, izcīnot vienu titulu un septiņos no 11 turnīriem tiekot vismaz līdz ceturtdaļfinālam.

Gulbis līdz šim vienīgo reizi Nicā spēlējis 2011.gadā, kad aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, bet pērn šajā nedēļā latvietis turnīros nepiedalījās un ranga punkti viņam nav jāaizstāv.LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties