18.04.2015. 16:21
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis nākamajā nedēļā, sākot aizstāvēt pērn māla sezonā daudzos nopelnītos ranga punktus, Barselonas «ATP World Tour 500» sērijas sacensību pirmajā mačā tiksies ar francūzi Benuā Pēru vai kādu no kvalifikācijas veiksminiekiem, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pasaules ranga 17.vietā esošais Gulbis sacensībās izlikts ar astoto numuru, kas pirmo kārtu devis brīvu.

Tikmēr Pērs pašlaik ATP rangā atrodams 90.vietā un viņš pirmajā kārtā samēros spēkus ar kādu no kvalifikācijas veiksminiekiem.

Savukārt trešajā kārtā sekmīgākajam no tenisistiem pretim varētu stāties vācietis Filips Kolšreibers, kurš izlikts ar 12.numuru.

Kā zināms, sezonas pirmajā mačā uz māla seguma Gulbis Montekarlo ATP «Masters 1000» sērijas turnīra pirmās kārtas mačā pirmdien ar 1-6, 0-6 bezcerīgi kapitulēja Austrijas sportistam Andrēasam Haideram-Maureram. Duelis noslēdzās nepilnas stundas laikā, Gulbim ciešot astoto zaudējumu šosezon aizvadītajās deviņās spēlēs.

Ja Montekarlo Gulbis nekad nav ticis tālāk par otro kārtu, sākot no nākamās nedēļas, latvietim būs jāaizstāv daudz punktu, kas var izraisīt ļoti lielu kritienu pasaules rangā. Turpinājumā līdz Francijas atklātā čempionāta beigām latvietim būs jāaizstāv vairāk nekā 1300 no viņa īpašumā pašlaik esošajiem 1910 ranga punktiem.

Barselonā Gulbim būs jāaizstāv pirmie 180 no šiem punktiem, jo pērn viņš aizkļuva līdz turnīra pusfinālam. Iepriekšējos divos gados Gulbis šajā turnīrā kopā guvis septiņas uzvaras, jo aizpērn pārvarēja kvalifikāciju un divas kārtas pamatsacensībās. Tomēr divreiz viņš šajās sacensībās arī nav spējis pārvarēt pirmo kārtu.

Kā zināms, nesen latvietis pārtrauca sadarbību ar austriešu speciālistu Ginteru Bresniku un tagad sācis sadarbību ar kādreizējo zviedru zvaigzni Tūmasu Enkvistu.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties