21.04.2014. 08:22

«Lightning» izbraukumā ar rezultātu 2:3 piekāpās Monreālas «Canadiens» hokejistiem un sērijā rezultāts kļuvis 3-0 «Canadiens» labā.

Rezultātu jau pirmā perioda 11. sekundē atklāja Renē Burks, bet otrā perioda 9.minūtē Ondrejs Palats panāca 1:1. Trešdaļas izskaņā Brendans Galahers otro reizi mačā izvirzīja «Canadiens» vadībā un pēc spēlētām 40 minūtēm mājiniekiem bija neliels pārsvars.

Trešās trešdaļas 6.minūtē čehu hokejists Tomašs Plekanecs panāca 3:1, bet perioda vidū Metjū Karls rezultāta starpību samazināja, tomēr atlikušajā laikā Tampabejas komandai neizdevās glābt spēli.

Gudļevskis aizvadītajā mačā palika rezervē, bet Anderss Lindbeks atvairīja 28 pretinieku metienus.

Kā zināms, pirmajās divās spēlēs Tampabejā «Lightning» zaudēja ar 4:5 (pagarinājumā) un 1:4.