11.06.2015. 07:28
Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā mačā trešdien izcīnīja Čikāgas «Blackhawks» komanda.

• «Lightning» treneris: Bišopa acīs šaubu nebija 2015. g. 9. jūnijs
  • «Lightning» pārņem vadību Stenlija kausa finālā! 2015. g. 9. jūnijs

Aizvadītajā mačā «Blackhawks» ar rezultātu 2:1 savā laukumā uzveica Tampabejas «Lightning», sērijā līdz četrām uzvarām izlīdzinot rezultātu 2-2.

Rezultātu otrās trešdaļas septītajā minūtē atklāja «Blackhawks» kapteinis Džonatans Teivs. Četras minūtes vēlāk Alekss Killorns panāca neizšķirtu 1:1, bet trešās trešdaļas sestajā minūtē Brendands Sāds guva uzvaras vārtus un atnesa Čikāgai panākumu.

Šim mačam bija pieteikts Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis, kas cīņu noskatījās no rezervistu soliņa. Viņš aizstāja savainoto «Lighting» pirmo numuru Benu Bišopu.

Tampabejas komandas vārtu drošība tika uzticēta krievam Andrejam Vasiļevskim, kas atvairīja 17 no 19 pretinieku metieniem.

Nākamais mačs norisināsies naktī uz sestdienu Tampabejā.

Austrumu konferences finālsērijā «Lightning» sērijā līdz četrām uzvarām 4-3 pieveica Ņujorkas «Rangers», kamēr «Blackhawks» 4-3 pārspēja Anaheimas «Ducks».

«Blackhawks» Stenlja kausa finālā spēlē 13. reizi kluba vēsturē, savukārt «Lightning» finālā cīnās otro reizi.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063