25.04.2015. 07:31
Amerikas Hokeja līgas Kaldera kausa izcīņu ar sakāvi izbraukumā sāka Sirakjūzas "Crunch", kas ar 1:5 kapitulēja "Penguins". Kristers Gudļevskis ielaida četrus vārtus un tika nomainīts. Savukārt Rietumu hokeja līgas pusfinālsēriju ar rezultatīvu uzvaru sāka Brendonas "Wheat Kings", kas ar 9:4 mājās pārspēja Kalgari "Hitmen". Ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Rihards Bukarts.

Kristers Gudļevskis atvairīja 16 no pretinieku 20 metieniem un 28. minūtē pie rezultāta 0:4 tika nomainīts. Viņa dublieris Adams Vilkokss atvairīja 14 no 15 metieniem. "Crunch" regulārajā sezonā ar 92 punktiem 76 mačos Austrumu konferencē ieņēma piekto vietu, bet Gudļevskis aizvadīja 46 spēles, atvairīja 90,0% pretinieku metienu un ielaida vidēji 2,81 ripu.

Daudz sekmīgāk klājās Rihardam Bukartam, kurš uzvarā pār Kalgari "Hitmen" tika pie trim rezultatīvām piespēlēm, pozitīva lietderības koeficienta +2 un 12 soda minūtēm un tika atzīts par spēles trešo zvaigzni. Bukarts divas piespēles izdarīja vairākumā (palīdzot panākt 2:0 un 6:3), bet vienreiz arī pilnos sastāvos (7:3). Regulārajā sezonā Bukarts 62 spēles sakrāja 74 (33+41) punktus, bet izslēgšanas mačos astoņās spēlēs nopelnījis 12 (2+10) punktus.

Austrumkrasta Hokeja līgā soli no konferences pusfināla nokļuvusi Kolorādo "Eagles", kas bez Ralfa Freiberga piektajā mačā pārspēja Vitālija Pavlova Ontārio "Reign" (4:1 spēlē, 3-2 sērijā). Pavlovs izdarīja četrus metienus pa vārtiem un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey LeagueWHL NetworkThe ECHL - Premier 'AA' Hockey League | Roster