11.02.2015. 08:14
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis otrdien ielaida četrus vārtus, un viņa komanda Sirakūzu «Crunch» ar rezultātu 0:10 viesos zaudēja Adirondakas «Flames» vienībai Amerikas hokeja līgas (AHL) mačā.

• Gudļevskim otrās zvaigznes tituls AHL hokeja čempionāta spēlē 2015. g. 7. februāris

Gudļevskis nospēlēja 27 minūtes un 44 sekundes, atvairīja deviņus no 14 pretinieku metieniem, un otrā perioda vidū latviešu vārtsargu nomainīja Alens Jorks, kurš ielaida vēl sešus vārtus, atvairot astoņus no 14 metieniem.

«Crunch» piecas reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā, taču vārtus neguva. Sirakūzu komanda ar 65 punktiem joprojām ir Austrumu konferences līdere, savukārt «Flames» ar 54 punktiem ierindojas septītajā pozīcijā Rietumos.

22 gadus vecais Gudļevskis šosezon piedalījies 34 mačos, vidēji spēlē ielaidis 2,68 vārtus, guvis 18 uzvaras un atvairījis 90,1 procentu pretinieku metienu.

2013. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā Tampabejas «Lightning» komanda izvēlējās Gudļevski ar kopējo 123. numuru. Latviešu vārtsargs NHL debitēja pērn aprīlī, kad regulārā čempionāta mačā «Lightning» ar 3:2 pārspēja Kolumbusas «Blue Jackets», savukārt Gudļevskis atvairīja 36 no 38 pretinieku metieniem.

Gudļevskis otro sezonu aizvada AHL čempionātā «Lightning» fārmkluba «Crunch» sastāvā.