27.01.2014. 08:07
Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē ielaida sešus vārtus, bet viņa pārstāvētā Sirakūzas Crunch komanda viesos ar 5:6 kapitulēja Bridžportas Sound Tigers.

Spēles gaita mājinieki bija vadībā ar 3:1 un 4:2, tomēr Gudļevska pārstāvētā Crunch vienība deficītu atguva un trešā perioda ievadā panāca 4:4. Atlikušajā laikā komandas vispirms apmainījās vēl ar vienu vārtu guvumu katra, bet četras minūtes pirms finālsirēnas Sound Tigers vairākumā raidīja Gudļevska vārtos uzvaras ripu.

Latvietim šoreiz 17 atvairīti metieni no 23. Kopumā šosezon 20 mačos Gudļevskis ticis pie 10 uzvarām, vidēji ielaižot 2,71 ripas un atvairot 90,1% metienu. Viņa rēķinā arī četras sausās spēles.

Crunch ar 40 punktiem 41 spēlē ieņem 14.vietu AHL Austrumu konferencē, bet labāko astoņnieks jeb vieta izslēgšanas turnīrā šobrīd ir 10 punktu attālumā.

Kā zināms, Gudļevskis, kurš Latvijas izlases rindās pavasarī aizvadīja teicamu pasaules čempionātu, iekļauts valstsvienības sastāvā arī Soču Olimpiādei.