21.12.2013. 08:11
AHL kluba Sirakūzu „Crunch” vārtos šonakt atkal stājies Kristers Gudļevskis, kurš atvairīja 31 no 35 Binghemptonas „Senators” metieniem, bet viņa komanda zaudēja ar 2:5.

Savā devītajā spēlē Amerikas hokeja līgā Gudļevskis pieredzēja, kā „Crunch” izvirzās vadībā ar 2:0, tiesa, otrajā periodā pārsvars jau manāmi noslīdēja „Senators” hokejistu pusē, kuri rezultātu izlīdzināja. Trešajā periodā „Senators” izdarīja veselus 18 metienus ("Crunch" tikai piecus) un panāca arī 4:2, bet Gudļevskis 57 sekundes pirms mača beigām tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Tas gan panākumus nenesa, gluži otrādi, tika ielaista arī piektā ripa, un zaudējums ar 2:5. "Senators" ar šo uzvaru pārtrauca savu septiņu zaudējumu sēriju, savukārt "Crunch" ar 28 punktiem 27 spēlēs ieņem 10. vietu AHL Austrumu konferencē.

Kristers Gudļevskis atvairīja 31 no 35 pretinieku metieniem, tāpat viņš palīdzēja izturēt sešus no septiņiem „Crunch” mazākumiem.

Sezonā kopumā Gudļevskis AHL vārtus ielaidis jau 21 reizi (vidēji spēlē 2,42), kā arī atvairījis 91,5% pretinieku metienu. Deviņās spēlēs kopā ar „Crunch” viņš izcīnījis piecas uzvaras un piedzīvojis četrus zaudējumus.

Izmantotie resursi:TheAHL.com| The American Hockey League