30.07.2014. 13:31
Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete šodien, 30.jūlijā, pasniedza Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pateicības rakstu Latvijas pludmales volejbolistēm Tīnai Laurai Graudiņai (16) un Lindai Elizabetei Grambergai (14) par izcīnīto bronzas medaļu Meksikā, Akapulko notikušajā pasaules junioru (U17) pludmales volejbola čempionātā.

Sveikšanas pasākumā piedalījās sportistes, viņu treneri un vecāki, kā arī Latvijas Volejbola federācijas pārstāvji. Ministre pateicās pludmales volejbolistēm par izcilo sniegumu un Latvijas vārda nešanu pasaulē un novēlēja sportistēm uzvaras arī nākamajos čempionātos. Ministre uzsvēra trenera Aigara Birzuļa un spēlējošās treneres Ineses Jursones ieguldījumu jauno spēlētāju sagatavošanā, atzīstot, ka panākumu kaldināšanā ir svarīga arī spēlētāju vecāku loma.

Latvijas Volejbola federācijas sekretārs Almers Ludviks izteica pateicību Izglītības un zinātnes ministrijai par atbalstu un informēja, ka Tīna Laura Graudiņa ir izcīnījusi iespēju piedalīties pasaules jaunatnes olimpiādē, kas šā gada augustā notiks Naņdzjinā, Ķīnā. Minētajā olimpiādē Graudiņa spēlēs kopā ar Anastasiju Kravčenoku (Gramberga uz šo turnīru nevarēja pretendēt, jo ir pārāk jauna).

Kā jau ziņots, Tīnai Laurai Graudiņa un Linda Elizabete Gramberga pasaules U17 čempionātā vienīgo zaudējumu piedzīvoja pusfinālā, piekāpjoties turnīra nākamajām uzvarētājām no ASV (15:21, 21:17, 12:15). Ceturtdaļfinālā un astotdaļfinālā ar 2-1 tika apspēlētas attiecīgi nīderlandietes un itālietes, bet visās četrās grupas spēlēs mūsējās nezaudēja nevienā setā. Bronzas mačā Graudiņa/Gramberga sagrāva turcietes (21:9, 21:9).

Izmantotie resursi:www.izm.gov.lvwww.fivb.orgR & A Jūras Skola, SIA Krāslavas 12-14, Rīga, LV-1003
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties