04.08.2013. 09:30

Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas - «Championship» - ietvaros «Reading» pirmajā spēlē ar rezultātu 2:1 (1:1) ar Ipsvičas «Town» vienību. Lai gan Gorkšs bija pieteikts spēlei, laukumā viņš neizgāja.

Gorkša pārstāvētā komanda izrāva uzvaru vien 75.minūtē, kad precīzs bija pussargs Denijs Gatrī.

Jau vēstīts, ka iepriekšējā sezonā «Reading» spēlēja Anglijas spēcīgākajā līgā.

Tikmēr cita latvieša pārstāvētā vienība «Championship» turnīrā - aizsarga Vitālija Maksimenko Braitonas «Albion» ar 1:2 (1:1) piekāpās Līdsas «United». Arī Maksimenko bija pieteiks mačam, taču laukumā nedevās.

Tikmēr līgu zemāk - «Legue One» - sezonu atklāja aizsargs Edija Joksta pārstāvētā komanda Oldemas «Athletic», kas ar rezultātu 4:3 (0:1) aizraujošā cīņā pieveica «Stevenage» futbolistus. Joksts, kurš «Athletic» komandai pievienojās šovasar, mačam nebija pieteikts.

Zīmīgi, ka pēc pirmā puslaika «Athletic» atradās iedzinējos ar 0:1, bet līdz 70.minūtei pamanījās izvirzīties vadībā ar 3:1. Tomēr pretinieki nepadevās un panača neizšķirtu 3:3. Uzvaras vārtus trīs minūtes pirms pamatlaika beigām guva Džose Baksters.

Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Kultūras, mākslas un izglītības centrs ArtLab Maskavas iela 260, Rīga, LV-1063