24.10.2015. 08:57
Monreālas «Canadiens» piektdien viesos ar 7:2 uzvarēja Zemgus Girgensona pārstāvēto Bufalo «Sabres» Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, liecina organizatoru informācija.

Girgensons septiņās spēlēs vēl nav ticis pie rezultativitātes punktiem. Sacensībā pret NHL čempionāta līderiem, kuri guva astoto uzvaru pēc kārtas kopš čempionāta starta, Girgensons pavadīja laukumā.gandrīz 16 minūtes (15:52), izdarīja divus metienus un spēli beidza ar neitrālu lietderūibas koeficientu.

«Canadiens» kļuvusi par otro komandu pēdējos 40 gados, kas sezonu sākusi ar astoņām uzvarām.

«Sabres» spēles 32. minūtē bija panākuši izlīdzinājumu , kad Mets Mulsons un Raiens O'Reilijs guva vārtus pēc tam, kad monreāliešu labā bija izcēlušies Deils Veize un Brendans Galahers. Līdz otrā perioda beigām Torijs Mičels un Andrejs Markovs panāca jau 4:2, bet trešajā periodā vēlreiz Galahers, Makss Pačioreti un vēlreiz Veize panāca 7:2.

Par spēles pirmo zvaigzni atzina Markovu, kurš guva vienus vārtus un četras reizes rezultatīvi piespēlēja.

«Sabres» ar divām uzvarām un pieciem zaudējumiem ieņem priekšpēdējo - 15. vietu NHL Austrumu konferencē.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222