17.12.2014. 07:47
Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas mačā naktī uz trešdienu piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 1:5 viesos atzina Vinipegas «Jets» pārākumu.

• Girgensons nerealizē «bullīti», bet «Sabres» turpina uzvaru sēriju vakar
  • Latvija turpina atbalstīt savējo! Girgensons saņēmis vairāk nekā miljons balsu vakar

20 gadus vecais latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 20 minūtes un 10 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu mesto ripu, lika lietā vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 7 no 14 iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vienīgos vārtus «Sabres» labā guva jaunais krievu aizsargs (19) Ņikita Zadorovs, kurš pirmās trešdaļas izskaņā vairākumā atklāja mača rezultātu. Cīņas turpinājumā piecus vārtus guva mājinieki.

Tikmēr «Jets» sastāvā ar diviem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās centra uzbrucējs Marks Šeifele. Viņš tika atzīts par mača spožāko zvaigzni.

Spēli klātienē vēroja 15 016 skatītāji.

Girgensons šīs sezonas 32 spēlēs izcēlies ar 9 vārtu guvumiem un 8 rezultatīvām piespēlēm, ar 17 punktiem būdams komandas otrais rezultatīvākais spēlētājs. Viņa lietderības koeficients ir +3.

Nākamo spēli Teda Nolana vadītie «Sabres» hokejisti aizvadīs 20. decembrī savā laukumā pret Kolorado «Avalanche».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā Bufalo komanda ar 32 mačos nopelnītiem 28 punktiem noslīdēja uz 14. pozīciju.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA