02.12.2016. 08:18
Otro uzvaru pēc kārtas naktī uz piektdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, kas ar 4:3 savā laukumā pieveica spēcīgo Ņujorkas «Rangers», kura līgas kopvērtējumā ir trešajā pozīcijā.

22 gadus vecais Latvijas uzbrucējs atkal spēlēja ceturtajā uzbrucēju virknējumā. Laukumā viņš pavadīja deviņas minūtes un 40 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr lieliski pēc savainojuma sadziedēšanas «Sabres» sastāvā atgriezies viens no komandas līderiem amerikāņu uzbrucējs Džeks Aikels, kas šajā mačā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un tika nosaukts pa spēles spožāko zvaigzni. Abus vārtus viņš guva trešajā trešdaļā, nodrošinot Bufalo hokejistiem panākumu.

Iepriekšējā spēlē Aikels šosezon laukumā devās pirmo reizi un atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Divās spēlēs viņa kontā ir trīs vārtu guvumi un rezultatīva piespēle.

Vēl uzvarētājiem precīzi meta Braiens Džionta un zviedru uzbrucējs Johans Larsons. Savukārt «Rangers» rindās pa vienam vārtu guvumam Rikam Nešam, Raienam Makdonam un Markam Stālam.

Spēli klātienē «KeyBank Center» noskatījās 18 047 skatītāji.

Girgensons šosezon piedalījies 23 NHL regulārā turnīra mačos, gūstot vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients ir -5.

Nākamā spēle Dena Bilsmā vadītajai «Sabres» komanda paredzēta pēc divām dienām savā laukumā pret Bostonas «Bruins».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» vienība ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju.