23.02.2015. 07:44
Zemgus Girgensons (Bufalo «Sabres») un Ronalds Ķēniņš (Vankūveras «Canucks») naktī uz pirmdienu izcēlušies ar rezultativitāti Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačos.

21 gadu vecais Girgensons veica rezultatīvu piespēli mačā pret Nešvilas «Predators», bet «Sabres» vienība savā laukumā atzina pretinieka pārākumu ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā.

Girgensonam tika uzticēts izpildīt arī pēcspēles metienu, bet viņš savu izdevību neizmantoja.

Latvijas uzbrucējs uz ledus atradās 18 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā veica 1 metienu pa vārtiem, bloķēja 2 ripas, lietoja 7 spēka paņēmienus, nopelnīja 2 soda minūtes, uzvarēja 7 no 13 iemetieniem un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Teda Nolana vadītajai «Sabres» komandai šis bija sestais zaudējums pēdējās septiņās spēlēs.

Girgensons šosezon 60 mačos guvis 14 vārtus, veicis 14 rezultatīvas piespēles un nopelnījis negatīvu lietderības koeficientu -16.

Tikmēr citā spēlē Ķēniņš, veicot rezultatīvu piespēli, ar rezultātu 4:0 palīdzēja «Canucks» komandai izbraukumā apspēlēt Ņujorkas «Islanders».

23 gadus vecais Ķēniņš laukumā pavadīja 9 minūtes un 26 sekundes (mazākais laiks komandā), kuru laikā bloķēja vienu pretinieka mesto ripu, lika lietā 2 spēka paņēmienus un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ķēniņš šosezon piedalījies 11 spēlēs, kurās izcēlies ar 3 vārtu guvumiem, 4 rezultatīvām piespēlēm, bet viņa lietderības koeficients ir +1.

«Canucks» komanda atrodas piektajā vietā turnīra tabulas Rietumu konferencē, kamēr «Sabres» ir vājākā vienība Austrumu zonā un visā līgā.

RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa