06.11.2016. 08:34
Ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā naktī uz svētdienu (Latvijas laiks) izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda, kas ar 2:1 viesu laukumā pieveica Otavas «Senators».

22 gadus vecais Latvijas uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās trešās trešdaļas devītajā minūtē, kad savus otros vārtus sezonā guva kanādietis Sems Reinharts, panākot rezultātu 2:1, kā arī mačs noslēdzās.

Vēl «Sabres» rindās precīzi meta Kails Okposo, kamēr «Senators» labā vienīgos vārtus guva Maiks Hofmans.

Saistītie raksti

Girgenosns laukumā pavadīja 13 minūtes un 7 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa pretinieka vārtiem, uzvarēja trijos no 11 iemetieniem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Robins Lēners «Sabres» vārtos atvairīja 32 sāncenšu raidījumus, tiekot nosaukts par mača otro spožāko zvaigzni. Savukārt «Senators» vārtsargs Kreigs Andersons tika galā ar 30 Bufalo hokejistu mestajām ripām.

Spēli «Canadian Tire Centre» arēnā klātienē noskatījās 16 225 skatītāji.

Girgensons šīs sezonas vienpadsmit spēlēs guvis vienus vārtus, izpildījis trīs rezultatīvas piespēles un nopelnījis lietderības koeficientu -2.

Nākamo spēli Dena Bilsmā vadītā «Sabers» komanda aizvadīs naktī uz otrdienu, kad Bostonā spēlēs ar vietējo «Bruins» vienību.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ieņem 11. pozīciju.