27.01.2017. 07:55
Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlē piedzīvoja latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā duelī «Sabres» ar rezultātu 3:4 viesos piekāpās Dalasas «Stars» vienībai, pārtraucot trīs spēļu uzvaras sēriju.

Latvietis laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un iekrājot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli «Sabres» rindās izcēlās Evanders Keins, bet uzvarētājiem divas reizes precīzs bija Patriks Šarps.

Šīs sezonas 48 NHL mačos Girgensons izcēlies ar 6 precīziem metieniem, 7 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Nākamos spēli «Sabres» aizvadīs pēc NHL Zvaigžņu spēļu pārtraukuma - 1.februārī, spēkojoties ar Monreālas «Canadiens».

Ar 49 punktiem 48 cīņās «Sabres» ieņem 14.pozīciju Austrumu konferencē, no «playoff» zonas atpaliekot par septiņiem punktiem.